Bir kıza kibarca "seni istemiyorum" demek?

Nasıl yapılır?

Güzel, ilgili ve en önemlisi iyi kalpli bir insan. Fakat ne kadar kendimi zorlasam da bir şey hissedemiyorum kendisine karşı. Kız ise anladığım kadarıyla bana aşık olmuş vaziyette.

Bahsettiğim gibi gerçekten iyi bir insan ve ben kırmadan etmeden kendisi ile yapamayacağımı söylemek istiyorum.

Net olmam gerektiğinin farkındayım fakat bir taraftan da kalbini kırmak istemiyorum.

"seni istemiyorum" demenin olabilecek en kibarca yolu nedir?

ciddi iliski istemiyorum bu siralar. hazir degilim vs degil. baglanamam falan de.

  • baldur2  (17.04.17 15:28:49)
nasıl söylersen söyle çok üzülecek.

  • nick konusunda kararsizim  (17.04.17 15:37:19)
lan kızlara laf söylersiniz yazdığınız çözümlere bak. en ufak umut verecek pay bırakmadan söylemelisin. iyi bir insan ve arkadaşsın ama aşk bambaşka bir şey ve ben sana karşı bu manada hiçbir şey hissetmedim hissetmiyorum demelisin.

  • orijinal nick bulamadim  (17.04.17 16:18:14)
onun sana olan ilgisinin gururunu okşadığını fakat senin ona, onun sana baktığı gibi bakamadığını söylemen lazım. kelimeleri sen seçeceksin.

  • zgrydn  (17.04.17 16:36:50)
@zgrydn+1, ben de bu şekilde kendimi ifade ediyorum. beğenilmek, sevilmek gurur okşayacı bir his özellikle bu hislerin sahibi güzel bir insansa. ama ona o şekilde bakmadığını söylemen gerek, kibar olmak için değil de ona umut vermemek için sonradan onu daha da üzmemek için. başkası "beni istemiyorsa", bana bu şekilde davransın isterim.

  • cikis yolu  (17.04.17 16:46:20)
Açık açık söylemelisin, bunu dünyanın en kibar insanı olarak dünyanın kibar kelimelerini seçerek de söylesen o kalp kırılacak yapacak bir şey yok.
Al karşına konuş. Yapılacak en büyük hata böyle bir durumda aman kız üzülmesin diye kendini gere gere kıza ümit vermek olur.
Gerekirse üzülsün kalbi kırılsın ama olmayacak bir şeyse umutlanmasın.
  • mutekebbir  (17.04.17 16:48:48)
zgrydn +1 diyeyim ben de. yalan söylemeye kivirmaya hic gerek yok. bu daha kirici olacaktir. bu işi hic kalp kirmadan da yapmanın imkanı yok. açık konus, görüsme sıklıgınızı azaltmaya calisin. sen söyledin diye o seni sevmeyi birakmayacak belki ama en azından dürüst ve açık bir şekilde konusarak ona deger verdigini hissedip mutlu olacaktir.

  • thewizardofearthsea  (17.04.17 16:49:38)
şu duyurunun screen shot ını at
"Vaziyet" yerine "Vasiyet" yazdığını görünce ister istemez soğuyacaktır...

  • rentts  (17.04.17 17:57:20 ~ 18:07:59)
kibarcası yok,
bu arada arkadaş ortamında kendiliğinden mi aşık oldu?
yoksa bir süre sevgili gibi takılalım dneeylim modunda oldunuzda o aşık oldu ama sen birşey hissetmedin mi?
  • basond  (17.04.17 18:00:57)
@basonf,

flört dönemi yaşadık bir kaç hafta boyunca. bilseydim zaten bu kadar kısa bir süre içinde bu denli bana bağlanabileceğını hiç başlamazdım açıkçası.
  • tendra van case  (17.04.17 18:04:45 ~ 18:06:28)
o zaman işler daha kötü üzülecek.

  • basond  (17.04.17 18:08:46)