Tinnitus icin Rus menseili cavinton 10 mg ilaç yardimi

Babamin kulaginda bi suredir, uyutmayan, hicbir sekilde son bulmayan ses, cinlama , gurultu durumu var. Arastirdik, pekcok doktora gittik ve maalesef elle tutulur, kesin sonuc veren bi tedavi olmadigini anladik.Alternatif yontemler psikolojik destek, telkin ve maskeleyici muzikler ile teskin etmeye calissakta maalesef fayda vermedi adamcagizin hayati zindana dondu ve tabi ailesi olarak bizlerin...
Gecen yine konu hakkinda arastirma yaparken basliga cavinton adli ilaca rastladim 2, 3 ayri kisiden bu ilac sayesinde kurtuldiklarini duydum. Bir umit... Ilac Rus menseili ve Turkiyede bulunmuyor.
Ilac temini noktasinda yardimci olabilecek birilerine ihtiyacim var.
Bu hastalik ve tedavisi hakkinda onerileri bekliyorum. Tesekkurler.

Bende ginkgo bilobayı soracaktım tebokan ismi ilacın muadili olabilir mi diye danışın derim
Bir de tansiyon değerlerini ölçüp doktora gösterin

  • kararsızataletfilozofu  (15.04.17 00:02:46)
Ben de 9 aydir cinlama var, cok arastirdim. Tedavisi yok deniliyor her yerde diye alismaya basladim. Ama hicbi şekilde gecme olmadi cinlamada.

  • raskolnikovv  (15.04.17 10:17:46)
Bir de babaniz kesinlikle boynuna baktirsin. Ben bir suru dr a gittim. Bir sonuc alamadim. Boyun duzlesmesi buna sebep olabiliyirmus. Bende duzlesme varmis. Cinlama bu yüzden olabilir dedr doktor. Hareket falan verdi onlari yapiyorm ve yuzuyorym bakalim sonuc alabilecek miyim.

  • raskolnikovv  (15.04.17 10:19:54)
@raskolnikovv naber ya görüşemedik.

aynen bende de boyun düzleşmesine bağlı çınlama var. boynu ağrıyorsa ilk onu çözsün. bana birsürü ilaç verdiler ve kullandığım sürece beredeyse hiç çınlamadı ( 6ay kadar ). bırakınca azıcık başladı ama kendi hatam boynumu ağrıtacak şeyler yapıyorum telefonla fazla uğraşmamak lazım. pc yükseltici kullanmak lazım vs.
  • fyodor dostoyevski  (15.04.17 12:57:38)
Dosto baba, ilaclarin isimleri neler, bana da verdi ama ben kullanmadim. Krem ve agri kesici vermisti.

  • raskolnikovv  (15.04.17 14:02:31)
o krem kas gevşetici işte. ağrı kesici de **** dür. güçlü bi ağrı kesicidir. o kesti benim boynumun ağrısını. bide KBB ciler kırmızı bi vertigo ilacı verdiler. oda en az 6 ay kullanılıyomuş 6-9 ay kullandım. bide kan sulandırıcı vardı onu da baya kullandım hatta sonra dozu arttırdık ******* mi ne. bunların hepsi çok ciddi ilaçlardır bak. sakın doktora danışmadan gidip almayın. ama benimki duruş bozukluğundan olduğu içindi. ilaç isimlerini sildim çünkü bittikçe eczaneden alıyordum yada şirket doktoruna yazdırıyordum siz öyle almayın. KBB ciye ve ortapediste gidin.

  • fyodor dostoyevski  (15.04.17 20:25:35 ~ 16.04.17 23:03:29)