işe servisle giden var mı?

İşe servisle gidenler arkadaşları,
her gün
"bindim"
"bekliyorum"
"bindin mi?" vs. gereksiz whatsapp yazışmalarından kurtarmak için
Bi mobil uygulama yapıyoruz.
Artık whatsapp'tan hergün hergün bunları yazmak yerine, bu mobil uygulama siz servise bindiğinizde otomatik olarak diğer servis arkadaşlarınıza haber verecek ve "servis şu an acaba nerede?" sorunuza mobil uygulamadaki harita üzerinden kolaylıkla yanıt bulabileceksiniz.

Ne dersiniz?
öneriniz veya yorumunuz?

Teşekkürler

bunlar var zaten. bir arkadaşınızın nerede olduğunu takip edebiliyorsunuz.

millet birbirini stalklayıp takip ediyor sonra.
  • kurnaz  (14.04.17 19:31:01)
Link eklememişim :)

bit.ly
  • herşeyi soran adam  (14.04.17 19:32:00)
Hobi olarak yap ama bir şey bekleme, kendi arkadaş grubunda kullanırsın, bu insanlarda telefona yükleyecek kadar bir ihtiyaç değil, kimse ilgi göstermez, zaten servis yerinde tek başına beklemiyorsan muhtemelen anlarsın geldiğinde, servisin geçip geçmediğini.

  • gezegen olan pluton  (14.04.17 19:40:32)
diğer gps takip uygulamalarından farkı ne?

  • kurnaz  (14.04.17 19:41:18)
Dostlar değerli yorumlarınız için teşekkürler.

Sitedeki videoyu izleyebilen var mı?
  • herşeyi soran adam  (14.04.17 20:02:02)
@herşeyi

seyrettim. sorulara cevap nerede?
  • kurnaz  (14.04.17 20:09:56)
videoyu izledim, tutma ihtimali var gibi.

  • Fusha  (14.04.17 20:11:13)
Kurnaz,

Servis kullanan insanların kullandığı böyle bi mobil uygulama var mı?
  • herşeyi soran adam  (14.04.17 20:12:35)
Fusha,

Neden öyle dedin?
Nasıl tutabilir sence?
  • herşeyi soran adam  (14.04.17 20:13:21)
yahu arkadaşım servis ile ne alakası var? bu uygulamanın aynısı ve çalışanı var. sen arkadaşının anlık olarak nerede olduğunu görebiliyorsun hatta iosta gömülü olarak arkadaşınla paylaşabiliyorsun izin verdiğin ölçüde.

  • kurnaz  (14.04.17 20:17:18)
güzel düşünülmüş. inşallah önü açılır.

  • zulfakr  (14.04.17 20:18:19)
Kurnaz

Yardımcı olduğun için teşekkürler
Uygulamanın adını biliyor musun?
  • herşeyi soran adam  (14.04.17 20:19:12)
Zulfakr

Yorumun için teşekkürler

Neden güzel dediğini merak ettim.
Sana güzel gelen şeyi paylaşabilir misin?
  • herşeyi soran adam  (14.04.17 20:20:27)
1.find my friends

2.life360

bu yukarıdaki ikisini ben kullandım.

ek olarak glympse var.
  • kurnaz  (14.04.17 20:23:24 ~ 20:24:20)