Gelinlik

Gelinlik alırken karşılaştığınız sorunları, beklenmedik şeyleri anlatır mısınız?

Gelinlik almak zorunda kalmam, sadece nikah yapmis olmama ragmen gelinlik giymis olmam. Onun disinda hicbir sorun olmadi. Internetteki bir butikten model begendim, randevu aldim. Bedenim belliydi zaten. Sadece denedim, uzerime oldu, aldim. On bes dakika sürmedi.

  • buf-e kür  (11.04.17 21:27:04)
gelinliğin türleri olduğunu öğrenmek. deniz kızı varmış, a tipi varmış, değişik değişik isimleri varmış. biyolojik türlerden daha karmaşık gelmişti o ne be.

  • snape i başından beri tanırım  (11.04.17 21:37:03)
Benim gelinligin tadilatini yanlis yaptilar, tul kismi oyulup askı haline gelecekti (bak hatta gelinligi de buldum goo.gl ), sonrak provaya bir gittim gelinlik olmuş sana straples. O askı olacak yerleri tamamen kesmişler. Tekrardan bişeyler olusturmaya calistilar, olacagina ikna olan kaynana ve dikişten 1 gr anlamayan bir ben... sonuc olarak cumartesi gunu olan dugun icin persembw gunu bambaşka bir mağazadan 2. Denedigim gelinligi aldim ve ciktim. Diger gelinlik icin de bir miktar para iadesi alabildim.

Sonuc olarak, hazir gelinlik alın derim. Tadilat madilat isine hic girmeyin.
  • physcos physcos  (11.04.17 21:43:36)
krem peynir +1

ben özel diktirdigim halde epey boğmuştum bu cümlelerle.
nihayet gelinlik dikildi, bir giyim mağazasının içinde sadece 2 sandalyesi olân bir kuaförle de anlaştım sac ve makyaj için. ablamla gittik. sadece topuz parası ve normal makyaj parası aldılar öyle gelin başı tarifesine girmedik hic. orada saçım yapıldı giyinme kabinine geçtim. gelinliği giydim. yardımcı olan kız fermuari çekti ve hooop fermuar patladı. boydan boya...

iyi ki giyim magazasindaymisim. hemen gelinliği çıkardık. kuaför çocuk gidip uzun beyaz bir fermuar aldı, mağazanın kendi terzisi de dikiverdi...yanimiza da yedek iğne iplik verdiler bir şey olursa dikin gitsin dediler. yarım saat rötar oldu sadece. (eski fermuari sök yenisini dik)
gelinliğimi diken terziye saygılar sunarım.
  • balik kraker  (12.04.17 14:33:26)