Şu sandaletler günlük kullanım için nasıl?

Tam olarak günlük de diyemeyiz aslında. Önemli bir günde günlük (casual) giyinirken bu tarz bir sandalet kullanımı nasıl olur sizce? Uzun bir siyah etek veya dar bir kot pantolonla birlikte?

www.trendyol.com

bence güzel olur, ama nedense ben siyah yerine toprak tonlarını (ya da nude falan) tercih ederdim.

  • 111111  (11.04.17 17:30:58)
@111111; başka renk yok :(

  • dessy  (11.04.17 17:31:32)
ayakkabının modeli kötü değil ama daha düzgün gözükmesi gereken ürün fotosunda bile soluk soluk bir süet siyah çıkmış.
aynı modelin tabası var,numarası çok kalmamış ama elle'in kendi sitesini de bir karıştırın isterseniz.
www.trendyol.com

Diğer benzer tarzda deri ayakkabılar;

www.trendyol.com

onun dışında hem etek hem de kotlarla her iki rengi de iyi olur.
  • demoniclewinsky  (11.04.17 17:44:57 ~ 17:45:55)
başka markalara bak bence, bu sene çok moda bunlar her rengi var. morhipo'da d by divarese var ona bakabilirsin. toplantıya girmesem model gönderirdim ama vakit yok :)

  • 111111  (11.04.17 17:46:18)
Peki bu ayakkabı mayıs ortası Amsterdam için giyilir mi? ^^

  • dessy  (11.04.17 17:46:30)
ayakların donar bence ama şansına hava iyi olursa giyilir. ben olsam botla giderdim :D

  • 111111  (11.04.17 17:47:20)
Gayet güzel. Süetinin solukluğu bence klas duruyo.

  • pshasha  (11.04.17 19:00:03)
Topuklu bir ayakkabının önünde hiç topuk olmazsa ayaklar çok acıyor ve yıpranıyor. Önde de hafif bir platform topuk olması gerekiyor ön ve arka eşitlensin, aksi takdirde bütün yük öne biniyor. Bu ayakkabının o şekilde dizayn edilen versiyonları da var, biraz daha araştırmanı öneririm.

Ayrıca süetin solukluğu kalitesiz göstermiş, süet zor bir kumaş ve daha kaliteli görünmeli bence. Kastettiğim şöyle bir kalite; mecrea.com
  • fragile lady  (11.04.17 20:37:56)