Kahve termosu bulamıyorum

470-500 ml olsun. Rengi de erkeğe göre olsun çiçekli olmasın en azından. içi metal olsun en az 3 saat sıcak tutsun diye araya araya bulamadım 1 haftadır. D&rdan aldım yollamadı iptal ettim siparişi. Hangi starbucksa gitsem bitmiş. D&r dükkanlarında yok. Tchibodan aldım devrilmeyenlerden 1 saat zor sıcak tutuyordu iade ettim. Gün içinde mağaza dolaşacak çok vaktim yok. Ama şurada kesin var ya da şuradan al dediğiniz internet sitesi var mı memnun kaldığınız ürünleri önerir misiniz?

stanley markasına bakabilirsin. bahsettiğin tip kaliteli termosları onlar yapıyor.

  • orpheus  (11.04.17 10:48:47)
Tchibodan 2 hafta önce aldim 6 saate yakin sicak tutuyor ve 59 tl idi galiba 1 tane daha alacagim. Cok memnunum. Trendix markasi belki sizin aldiginiz markadan farklidir diye yazdim.

  • neferkitty  (11.04.17 10:51:19 ~ 10:54:09)
kesin kesin kesin ve kesinlikle şunu almalısın.

www.amazon.com

türkiye'ye gönderimi de var. ben çok memnunum.
  • pixtur  (11.04.17 10:54:15)
arkadasim decathlondan almis. 50tl civari 12 saat tutuyor. 4saat sonar kontrol ettigimde hala kaynardi.

  • jimicik  (11.04.17 11:01:59)
starbuckstan aldığım metal termos malesef sızdırıyor, starbuckstan alma

  • technicalte  (11.04.17 11:09:43)
Penguen marka siyah renk dışı oldukça kullanışlı ve sıcak tutuyor ayrıca kahveyi ayrı ufak kapta taşıyorum içinde sıcak su oluyor sadece

  • kararsızataletfilozofu  (11.04.17 11:27:53)
'Thermos' marka termoslar gerçekten iyi. www.hepsiburada.com'da da mevcut.

  • lüzumsuz adam  (11.04.17 12:03:05 ~ 12:03:42)