Şişme yelek ne zaman giyilir?

Ben bunları uzaktan seviyorum ama giymek için doğru zamanı bir türlü bulamadığım için asla giyemiyorum. Hep hava bunlar için fazla sıcak ya da soğukmuş gibi geliyor. Siz ne zaman giyiyorsunuz bunları? Bu günlerde giyilir mi mesela?

Hiçbir zaman

  • cevab veremedim  (10.04.17 23:56:23)
ava giderken

  • atalet momenti  (10.04.17 23:57:50)
azıcık üşüyeceksin yeri gelince. bu aralar giyilir işte. altına çok ince giyme.

  • Caaannn  (11.04.17 00:06:19)
Butun kis giyiyorum.surekli arabada duruyor.evden sadece polarla cikiyorum.gunduz genelde yetiyor ama aksam sogugunda direk sisme yelege geciyorum.vucudu sikica sardigi icin harika isiniyorsun ve soguk icine girmiyor.bugunlerde cok usuyen biriyse giyebilirsin havalar goyilemeyecek kadar isindi,belki gene aksam serinliginde olur.

  • duptıs  (11.04.17 00:10:00)
Mayis

  • regina phalange  (11.04.17 00:44:44)
Almadıysan alma. Bende nike'ın en şişik olanlarından var, bildiğin kolsuz mont. Şekil şemal iyi de ne zaman giyeceğini bilemiyorsun. Beş seneden fazla olmuştur alalı, yılda üç beş gün giydiğim için hala yeni. O da yelek var kullanayım diye giyiyorum.

  • soft  (11.04.17 01:03:38)
Kadın halimle öğrenciyken çok giydim. Spor ayakkabı üzerine.hala da severim. Ayın 20sinden sonra giymeye başlarım ara ara.sanırım 5 6 yıldır da giyiyorum.

  • cabiday  (11.04.17 01:13:52)
araba kullanıyorsan; ilkbahar, sonbahar ve kış aylarında giyilebilir. fakat toplu taşıma kullanıyorsan yalnızca ilkbahar ve sonbaharın ılıman zamanlarında altına kalın bir şeyler giyerek kullanabilirsin. güzel bir şişme yelek günlük giyim için candır.

  • mehmed kursad  (11.04.17 01:56:45)
ben dün giydim gayet güzel oldu

şu andan itibaren hazirana kadar super giyinilir ama dikkat et kolların üşür cok ınce gıyersen gomlegı
  • hopp  (11.04.17 01:58:23)
Almadiysan alma +1

Ben bu kadar sacma bir sey gormedim, hem usuyorsun hem montla geziyorsun diye altina kat kat giyemiyorsun. Kat kat giyeceksen o mont niye var? Seveni de cok seviyor ama ben sevemedim. Kac yildir var, var diye arada giyiyorum.
  • kassiopeia  (11.04.17 02:27:52)