Skechers ayakkabılar nasıl?

Bugün burst-adrenaline modelini aldım. Hayatımda giydiğim en rahat spor ayakkabı olabilir. Şu anda evdeyim, ayağımda ve bayıldım diyebilirim. Fakat sözlükte ve başka sitelerde çok şikayet etmişler; genelde tabanı yırtılıyor, dikişleri patlıyor vs yazılmış. Sahiden öyle mi? Haftada maksimum 2-3 gün giyilecegini (o da bu aylarda) ve ağır sporlar yapılmayacağını düşünürsek çabucak yırtılır mi? Gidip iade edeyim mi? Üzüldüm resmen okuyunca.

Teşekkür ederim şimdiden herkese.

Benim 2.ayında sağ tekinin altındaki jel taban dağılmıştı. Ama bu yüzden kötülemiyim çünkü kediler de parçalamış olabilir emin değilim. Ama bayaa rahatlar uzun süre başka ayakkabı giyemedim.

  • new day new life  (08.04.17 23:54:19)
dunyanin en rahat ayakkabasi +1. benimki yirtildi eskidi ama o biraz benim hor kullanmamdan kaynaklandi. eger dikkatli bakarsaniz uzun sure dayanir. ben sanirim 2-3 yil kullandim oyle oldu. bence gayet normal. her gun giyiyordum ve cok yuruyup doga, orman yuruyusleri yaptigim olmustu zavalli skecherim ile. yine iyi dayandi.

  • charlotte blanc  (08.04.17 23:59:59)
şunu (git: www.ayakkabidunyasi.com.tr) giyiyorum ve inanılmaz rahat. 1 sene oldu alalı daha gerçi ama çok memnunum.

  • mutlusismankedi2015  (09.04.17 00:02:46)
Hunharca giyiyorum 1.5 yıldır hiç bir şey olmadı.tabi jel tabanı biraz eridi o kadar olsun yine de çok rahat.

  • pastörizesüt  (09.04.17 00:04:10)
ben 1 buçuk yıldır giyiyorum, yazları her gün giydim hatta kış gelmeden bile bazı haftalar her gün giyiyordum hala sapasağlam. Hiçbir sıkıntısı yok.

  • maria callas  (09.04.17 00:19:39)
ben bir modelini 1 yıl giydim. en çok giydiğim ayakkabı olmuştu siyah renkti güzeldi ve aşırı rahattı. sonra kapının önünden yürütüldü. hiçbir eskime sorunu yaşamamıştım dikiş yırtılmasını geç.

sonra bir tane daha adım ama onun renklerine bayıldığım için aşırı giymiyorum.

yine bir tane siyah alacağım. bence al ama aldığın ayakkabıyı takip et nisan 15 ten sonra indirime girer yüzde 25.
  • mobydick  (09.04.17 00:26:12 ~ 00:26:36)
Gercekten coooook rahat ama alt tabani dagildi bende.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (09.04.17 00:29:38)
Hic bir boku begenmeme timlerini bosver.bende son bir bucuk yildir araliksiz sadece skechers giyiyorum.senelerin adidas fanboyu olmama ragmen ilk giydigimde asik oldum ve su an 4 cift var.ilk aldigimin tabani dagildi ama ayni sure icerisinde nike olsa agzi yuzu dagilirdi,adidas giyme formunu kaybederdi.bunda ayakkabi cok iyi durumda ,lastik tabanida ayni sekilde ama ic tabanlik bitti.

  • duptıs  (09.04.17 03:04:06)
www.istanbulbilisim.com.tr linktekini 1 yıl en az 8 saat giydim. tabanı eridi kağıt gibi oldu. ama hala rahat. yalnız tabanı düşük spor ayakkabılarını sevmediğimi farkettim ben. bi dahakine yüksek tabanlı alıcam.

  • dedim ben sana  (09.04.17 17:09:20)