Lost mu Dexter mı?

Hangisine başlasam?

Farklı iki dizi ve ikisi de çok iyi gerçekten. Bence lost bir tık önde ve daha yogun bir konusu var. Bir de lost gerçekten çok daha fazla sürükleyici

  • zaxurani  (08.04.17 15:19:45)
lost

  • sytemofadownmanyagi  (08.04.17 15:26:04)
Tabii ki lost, kıyas kabul etmez.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (08.04.17 15:26:19)
lost

  • sta  (08.04.17 15:27:37)
İkisine birden seyret. İlk lost'tan başla fakat dexter'ı önce bitir. Lost eski format bir dizi, 24 bölüm ve çok fazla karakteri var modern dizilere göre. Biraz yavaş seyredilmesi gerekiyor diyorum.

  • mewthree  (08.04.17 15:28:34)
Lost dünyanın en overrated dizisi, dexter daha iyidir

  • fragile lady  (08.04.17 15:55:40)
Spoiler sayılmaz ama gene de uyarayım. Lost'u o kadar sezon izleyeceksin ama 6 sezon sonunda kafanda soru işaretleriyle kalacaksın. Sokarım öyle diziye.

Kulvarları farklı olsa da Dexter iyidir.
  • kimlanbu  (08.04.17 15:56:22)
Lost'u hic izlememis olmayi isterdim diyerek tarafimi belli edeyim.

  • mesudiyeli mesut  (08.04.17 16:17:54)
dexter

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (08.04.17 16:24:19)
şuan dexter 3. sezondayım. ben dexter diyorum. akar.

  • vayezikhan  (08.04.17 17:13:02)
ikiside ileride bayıyor
ikisininde yeri başka ama illa seç birini dersen lost derim

  • basond  (08.04.17 18:06:41)
karıştır, lost ile başla arada sıkınca değiştir.

  • stewie  (08.04.17 18:49:29)
elma mı yiyim armut mu yiyim olmuş bu biraz. farklı türler farklı hikayeler. ama içimden dexter demek geliyo.

  • miss magara kadini  (08.04.17 18:55:47)
lost'u hiç izlememiştim. geçen ay baştan başlayıp bitirdim bir buçuk ayda falan. gerçekten bir yerden sonra yeter artık bitsin diye çabaladım. belki dizinin çekildiği yıllarda daha bir katlanılabilirdi, daha iyiydi belki. lost'u izle diye tavsiye eden arkadaşlar bence o yıllarda izlemiş ve verdiği hazzın yine alınabileceğini düşünüyorlar ama gerçekten bence öyle değil. tamam güzel kötü de değil. hele başlarda o kadar merak uyandırıyor ki. ama sonrasında hakikaten baydı. son 2 3 sezonu falan sırf bitirmek için izledim.
dexter'ı izlemedim bilmiyorum.

  • veritaslibertas  (08.04.17 19:31:23 ~ 19:35:57)
lost overratedmış dexter daha iyiymiş...

başka bi yerde söylemeyin, insanlar götüyle güler valla.

lost kardeşim. bakma dexter diyenlere. beşiktaşlı onlar.
  • zirrealist  (08.04.17 21:21:47)
Lost tabi ki. Finali de abartıldığı gibi kötü değil. Gayet anlaşılabilir olmuştu. Ben son iki sezonu biraz aradansonra izlemiştim ama şu an yine baştan izlesem izlerim yani.

Dexter evet farklı ve güzel bi dizi ama, üst üste izleyince baya bayıyo. Aralar vererek izledim ve son sezonlara gelmeden bıraktım. Kısacası hep aynı gibi geliyo. Evet uzhn vadede de bi olay örgüsü var ama cık. Yetmiyor.
  • pshasha  (09.04.17 15:05:37)
dexter'ın çoğu sezonu dandik. hatta ilk sezonu dışındakiler çöp bana göre. ama lost'un sadece görece olarak son sezonu kötü kabul ediliyor ki bana göre son sezonu bile o kadar da kötü değil. finalini eleştiren çoğu kişi finalden hiçbir şey anlamadığı ya da çok yanlış anladığı için eleştiriyor mesela. dolayısıyla eleştirilerinin dayanak noktaları sakat bir kere ve bu da eleştiriyi geçersiz kılıyor. bir şey sırf sen kıçından anladın diye kötü olmaz.

  • rotten head  (09.04.17 15:15:55 ~ 15:25:47)
dexter.

  • dave87  (10.04.17 00:23:14)
ikisininde finali hayal kırıklığı. lost'un ilk üç sezonunu izlemek avantaj bence.

  • fiskosortusu  (10.04.17 00:37:23)