yaşadıgım tesadufler

artık o kadar fazla oldu ki korkmaya basladım. lucid dreaming yerine lucid hayat yasıyorum resmen ama berbat bir bilincaltım oldugu icin genelde kotu seyleri cekiyorum, iyiler nadir.

yakından gecmişe yazıcam.

1)gecen hafta yeni bir grup kesfettim. adını bile duymamıstım daha önce, pek bilinen bi grup da degil zaten. deli gibi son gunlerde onları dinliyorum. bu arada simdilerde gorustugum biri var ama bir turlu ilişkiye evrilemiyoruz. eski kız arkadasını stalklarken, bir ders icin cektigi 50 kişinin izledigi filmine denk geldim. filmi baslatınca diger sekmede kalmıs grubun sarkısını oynattıgımı zannettim, o da nesi kızımız bu sarkıyı tum film boyunca altlık kullanmıs.

2)arkadaslarımla aramalarda ve whatsapp yazısmalarında iyice telepatiye bagladık, aradıklarım seni arayacaktım diyor bana yazanlar en fazla saniyeler önce aklımdan gecmiş oluyor.

3)yine daha önce baska bir sebepten stalkladıgım birinin işyerindeki semtte geziyorduk birkaç gun once, ya oraya da ugrayıp bir görsem mi diye dusundum ama arkadaslarımı suruklemek istemedim. ordan ayrılmak icin yola cıktıgımızda, yuruyerek caddede yanımızdan gecti.

4)gecen sene bogaz kenarında gezerken, once birini bir arkadasıma benzettim sonra bogaz kenarında baska bir semte gectigimizde o arkadasla karsılastım. yasadıgımız yerler arasında 100 km var nerdeyse.

bunlar gibi surekli oluyor, normal mi?

Jung eşzamanlılik teorisi
eksisozluk.com

  • coca cola  (04.04.17 03:16:48)
  • kaset  (04.04.17 12:42:45)
stalk ruh hastalığıdır, acilen bırakman lazım.

  • der meister  (04.04.17 12:44:10)
Bana da sıkça oluyor bu gibi durumlar. Genellikle arkadaşlar arasında şomluk başlığı altında toplanıyor bunlar :) Ben de fazla zorlamadım. Eğleniyoruz karşılıklı.

  • desdenova34  (04.04.17 13:03:42)