listerine kullananlar faydasını görüyor mu

ben az önce kullandım ilk defa ağzımın içi yangın yeri şu an. gerçi ben kafama dikip çalkaladım bardaga koy falan yazıyor ustunde ona usendim. neyse işte duzenli kullanınca bi yaraı oluyor mu? sanki bu kadar yangın çıkardıysa herhalde bi yaraı vardır dıye dusunuyorum

gece yatmadan önce ağız çalkalama suyu kullanınca sabah kalktığında o ağzımdaki leş tat olmuyordu.tabi listerine kullanamıyorum,işkence gibi geliyor o. oral b ve colgate markalarını denedim, ikisi de hoşuma gitti ve daha az yakıyor.

  • MtKrt  (03.04.17 23:50:02)
Ne gerek var bu tarz kimyasallara !?
1bardak su+1çk tuz+1çk karbonat mis gibi gargara, dis etlerine cok faydali, anti bakteriyel

  • geldi gene tipini sevdigim  (03.04.17 23:53:20)
Sabah değil de akşam kullanmanı tavsiye ederim. Genellikle iş görüyor.
Sabah kullanınca saatlerce ağzında ilaç kokusu gibi bi kokuyla geziyorsun.
Gece kullanınca sabah uyandığında nefes kokusu büyük oranda gidiyor.
  • apolitikherif  (03.04.17 23:54:40)
Düzenli kullanınca dildeki tat alma duyularına zarar veriyor demişti diş doktorum.

  • jazzabel  (04.04.17 01:07:44)
onun yerine oil pulling yap çok daha faydalı.

  • yue  (04.04.17 09:39:10)
Ne anlamda bir fayda bekliyorsunuz? Dişler içinse fırçalama, diş ipi ve arayüz fırçasından daha çok fayda gördüm.

Jazzabel haklı, bende dil yanması olmaya başlayınca bıraktım, tekrar kullanmadım ama ara ara bu dil yanması sorunu oluyor.
  • hair freak  (04.04.17 09:44:42)