Kartal sahilden yol tarifi

Merhaba arkadaşlar,

5 günlüğüne İstanbul'da eğitimdeyim. Eğitim mekanı Anadolu adalet Saray'ının oralarda. Baktım o civarda pek yemek yenecek bir yer Yok. Sordum soruşturdum sahilde köz kanat var dediler. Akşam orada yemek yedikten sonra otele geçeceğim. Otel Ramada encore yine Kartal'da ama e5 tarafında bir yerde. Bu mesafe çok uzun değil sanırım taksiyle 20₺ falan yazar gibi geliyor ama toplu taşıma ile nasıl gidilir onu da öğrenmek istiyorum. Bilen arkadaşlar tarif ederse sevinirim.

Bir de hazır buraya gelip sormuşken bu civarlarda akşam yemek yenecek güzel yerleri de yazarsanaız sevinirim. Kalkıp zengin mekanları yazmayın tabi :) orta karar yemeği güzel yerler olsun. Eğitim yerinden o restorana nasıl giderim sonra oradan ötele nasıl giderim onu da anlatırsanız on numara olur.

Teşekkür ederim. Tikleri artık otele gidince atarım.

Koz kanat cok da iyi degil..adalet sarayina metroyla bir ya da iki durak mesafede esenkent duraginda inince maltepe park avm var..orada yemek icin alternatif daha fazla.

  • astrid  (03.04.17 19:34:43)
www.ramadaencorekartal.com

eğer bundan bahsediyorsan m1 diyeceğim ama orada bir bok yoktur pek. kartal köprüsünün orada bir etçi vardı. et ürünleri severim dersen ünlüer et var. yalan yok, sırf oralı olduğum için öneriyorum. hiç gidip yemedim. taksi olmadan da birkaç dakika yürüseniz sultanbeyli kartal minibüsleriyle de kartal merkeze inip daha fazla yiyecek yeri bulabilirsiniz.oradan yakacığa da gidebilirsiniz aslında.
  • blue eyes white dragon  (03.04.17 20:33:13)
@blue eyes white dragon @astrid teşekkür ederim. Hocam zaten ötele yakın olmasına gerek Yok. Güzel bir yer olsun. Eğitim çıkışı kadiköye falanda gidebilirim. Önemli olan lezzetli ve çokta pahalı olmayan orta karar bir yer. Bugün zaten yedim. Diğer günlerde bi yer bulayım. Sürekli aynı yerde takılmayım. Fast food tarzı istemiyorum. Otele geri nasıl dönebileceğimi de belirtirse tavsiyede bulunan arkadaşlar şahane olur. İzmirden geldim. Buralara çok hakim değilim.

  • draconas  (03.04.17 20:48:26)
Maltepe'de Cemil Usta var, Dönerci Celal Usta var, sahilde Mercan Balık var, Maltepe Park AVM'de çeşit var, Büyük Erzurum Sofrası var, Roka var...

5 gün için bunlar yakınlarda ve güzel olanlar. İş görür sanırım :)

Kadıköy'e vs giderim demişsin o zaman seçenekler çok genişler.
  • gkn  (03.04.17 21:09:28)