Yeni tanışılan insana...

Yeni tanışılan insana yalnız yaşayıp yaşamadığını sormak densizlik değil mi?
Normal mi karşılanıyor?

Yani diyor ki sevişebilecek miyiz, yerin var mı? Densizlik tabii.

  • ave maria  (31.03.17 22:58:07)
Bence gayet normal. Neden densizlik olsun ki?

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (31.03.17 23:00:04)
yok yaa hemcinslerim falan soruyor genelde,
ve de her yaştan insanın kullandığı bir soru
nene dedlerin falan annen baban ne iş yapıyor sorusu gibi dar bir kotada değil
  • sadegazoz  (31.03.17 23:00:07 ~ 23:01:35)
yalnız yaşıyo musun değil de ailenle mi yaşıyosun gibi bir soru sorulabilir. soru sorma tarzı önemli ;)

  • moratoryumkisilik  (31.03.17 23:00:40)
@çıkımaz sokak, neden normal? Dışarıdan otobüs durağında bana ilişmiş teyzenin benim hanemle ne alakası var?

  • sadegazoz  (31.03.17 23:02:43)
@sadegazoz, disaridan otobus duraginda sana ilismis teyzenin sordugunu nereden bileyim?

Yeni tanisilan iki insan arasinda edilen sohbet sirasinda soruluyor sandim. Gerci teyzeyle de yeni tanismis sayiliyorsun hehe
  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (31.03.17 23:04:48)
konu ile alakalı sorulabilir ama yalnız mı yaşıyorsun, ailen nerede vs. gibi soru bombardımanı yeni tanışıldı ise densizliktir, bunu genelde 45+ yaş insanlar yapıyor.

  • gezegen olan pluton  (31.03.17 23:06:45)
moratoryum +1

ailenle mi yaşıyorsun denir.
  • mahone  (31.03.17 23:17:36)
Valla patır kütür soruyorlar. Biz de söylüyoruz

  • MaNOfTheYear  (01.04.17 01:23:09)
yeni tanışılmış karşı cinse soruluyorsa densizliktir niyeti ağızdan kaçırmaktır

  • ddenizz  (01.04.17 01:27:36)
cikmaz sokaktan cikan cocuk +1
Muhabbet ediliyorsa sorulabilecek bir şey Ma tabii asansörde karşılaştığın ve muhabbet için sıkıştıran birinin sorması ayrı.

  • aychovsky  (01.04.17 07:31:44)
Bana soran cok oldu, hic de garipsemedim. Her iki cinsiyetten de. Soru sorma tarzi da onemli degil, nasil sorarsa sorsunlar.
Niyeti belli etmek niye densizlik oluyor onu hic anlamadim mesela.

Durakta amca sorarsa rahatsiz olurum ama:)
  • stavro  (01.04.17 11:51:07 ~ 12:14:04)