Elon Musk hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gerçekten bu adam dahinin ötesinde geliyor bana. adam resmen teknolojiye çağ atlatıyor. onlarca yıllık geçmişi olan koca şirketlerin yapmadığı ya da yapmak istemediklerini bu adam takır takır gerçekleştiriyor. Halkın hizmetine sokuyor.

Siz ne düşünüyorsunuz?

ben cesur birisi olarak görüyorum. sonuçta o kadar parası var "ne haliniz varsa görün" demiyor sürekli girişimde bulunuyor. yaptıkları zaten tartışılmaz insanlık için iyi şeyler. fakat bizim medyada mıdır bilmem gereksiz ilahlaştırma yapılıyor gibime geliyor. David Rockefeller da parasını insanlığın yararına yatırım yapsa o da aynı seviyede gelirdi. elon musk kötü bir tarafı yok her türlü mükemmel ama arka plandaki mühendislerin biraz hakkının yenildiği düşünüyorum.

  • latsc  (30.03.17 20:20:37)
Ne diyeyim Amber Heard'ı götürüyor. Kıskanıyorum adamı.

  • patatesli yumurta  (30.03.17 20:50:06)
steve jobs ve bill gates'ten bile daha çok dünyayı değiştireceğini düşündüğüm ve projelerini, çalışmalarını hatta hayatını da sıklıkla takip ettiğim elemandır kendisi. spacex'ten tut da tesla motors'a, hyperloop'a kadar yaptığı tüm işlerde en büyük amacının insanlara daha güzel ve yaşanılır bir dünya bırakmak olan, ve bu sebepten dolayı abim amcam gibi seviyorum. ayrıca muazzam bir cesareti var ve benim gibi insanlara güven problemi de yaşıyor.

  • prens zuko  (30.03.17 21:01:34)