Farklı tarzda mobilya?

böyle klasik istikbal, bellona modelleri değil de biraz daha modern tarzda mobilyalara bakıyoruz. yeni evlneceğimiz için evin hepsini baştan aşağı döşeyeceğiz.

loda mobilya fena gelmedi ama tam da karar veremedik, beğendiğimiz koltuk takımı + yemek masa-sandalye + tv ünitesi + yatak odasına 28 bin lira fiyat verdiler. pazarlık falan oluyor mu bilmiyorum ama pazarlığa oturmadık, çok net karar veremediğimiz için.

bu tarzda başka bildiğiniz mobilyacı var mıdır? bu tarza ne deniyor bilmiyorum ama biraz daha spor ve modern diyebilirim belki. bir de fiyatı biraz daha uygun olabilse daha iyi olur. (20-25 bin aralığında hepsini halletsek mesela)

link de vereyim;
www.loda.com.tr

ider mobilya

  • mhm  (29.03.17 14:23:35)
doğtaş,ider,enza,kelebek,tepe home olabilir.
casa,enne,lazzoni,mudo'da olabilir.

  • 1917  (29.03.17 14:44:00)
loda tarzı arıyorsanız ki ben çok severim loda, classi ye de bakın derim. classi ve loda aynı tarz ama classi daha uygun. biz de sizin gibi yaptık bostancı loda da beğendiğimiz şeyler vardı sonra classi de aynı tarz olduğunu gördük oradan aldık :)

  • oscar  (29.03.17 15:18:42)
Birkaç duyuruya daha yazmıştım. Istanbuldaysan Eyup modesa mobilyacilar carsisi. Çok fazla mağaza ve ürün çeşidi var, aradığın tarzda ürünler de var biliyorum.

  • solenkol  (29.03.17 15:43:56)
Bu tarzda vanessa var ama fiyat olarak daha yüksek.enza her türlü iyidir. Güzel koltukları falan var.

  • pshasha  (29.03.17 19:31:57)