Karakter tanıtma ödevi :)

Iyi geceler herkese :)
Kardeşimin ingilizce proje ödevi için bir karakter tanıtımı yapmamız gerekiyor, ama hangi karakteri tanıtsak bilemedik :/ kendisi 7.sınıfa gidiyor, karlar ülkesi animasyonundaki Anna'yı tanıtalım dedi ama bu bana biraz daha küçük yaşa hitap eden bir şeymiş gibi geldi.

Basit düşünmeye ihtiyacim var sanırım ama yapamıyorum.

Kimi tanıtalım da yaşa ve ödeve uygun olsun, ne dersiniz?

Fikirleriniz için teşekkür ederim.

harry potter

  • hmpf  (28.03.17 01:41:18)
Kardeşinin herhangi bi' sporla ilgisi var mı?

  • isott  (28.03.17 01:44:59)
@isott

Biraz basketbola ilgisi var.
  • turuncu tonlarda  (28.03.17 01:47:16)
Bahçeli dicektim ama, karakter demişsin.

  • okumayi sevmeyen okur  (28.03.17 01:48:53)
zeze? o da küçük ama anna'dan iyi bence. hah küçük prens var bir de.

  • yeraltindan potlar  (28.03.17 01:50:08 ~ 01:52:37)
basketbola ilgisi varsa böyle çok bilinen değil de meşhur ama herkesin bilmeyeceği bir şey bulabilir. hem 7. sınıfta fiyakalı olur mesela... robert horry olabilir? can bartu olabilir? mirsad türkcan olabilir? mehmet okur olabilir? brian scalabrine olabilir?

  • ron dennis  (28.03.17 01:56:24 ~ 01:56:40)
gandalf

  • bellbane  (28.03.17 01:56:51)
wolverine

  • brakgn  (28.03.17 01:57:46)
Çocuk Anna'yı tanıtalım demiş. Ödev de onun ödevi neden sevdiği istediği şeyi tanıtamıyor ben anlamadım.

  • nickimin hakkini veremedim  (28.03.17 02:04:02)
@nickimin hakkini veremedim çünkü anna monarşiyi temsil eden karaktersizin teki, alçakgönüllülük adı altında kibrin temcilcisi, suni kahraman.

  • yeraltindan potlar  (28.03.17 02:13:54)
Anna yaşına uygun.

Ben 28 yaşındayım ve gittiğim İspanyolca kursunda Shrek'i tanıttım karakter tanıtma ödevi için. 35 yaşında kazık kadar arkadaşlarım bir sürü çizgi karakter figürü biriktiriyor, yüzlerce biriktireni var, 40 yaşında adam çizgiroman topluyor. Çizgifilmci olmamın da etkisi var tabi ama benim isteğim sonuçta. Kardeşiniz de Anna'yı istemiş ve 7. sınıfta. Gayet uygun.
  • rakunzelll  (28.03.17 02:37:57)
Yaşı geçtim, yabancı dil öğrenirken karmaşık cümleler kurulamıyor zaten. En fazla "Saçı uzun, şaşı kısa. Güzel ama içi pis" gibi şeyler kuruluyor. Zaten 10 küsur yaşında kız, ne anlasın monarşiden. Bin Şeftali Bir Şeftali'yi okur, peşinden Karlar Ülkesi'ni izler; Karlar ülkesindeki daha büyülü ve parıltılı diye onu beğenir. Ancak lisede ya da sonra haaa falan der, ki o bile Disney animasyonu sevmesine engel olmaz. Daha ne içi boş şeyler izleyecek, hevesini alsın da daha uzun süre istemesn en azından. Siz sevmiyorsunuz diye çocuğun içinde kalmasın.

Madem böyle şeyleri seviyor; yine sihirli mihirli, güzel, bıcır bıcır bir kadın karakter olsun. Ne bileyim Merida olabilir; Rapunzel olabilir; Despicable Me'deki agnes olur. Wall e olur belki. Sevdiği bir animasyon ya da çizgi filmden biri olur. Şeker Kız Candy gibi bir şeyler biliyorsa onlar olur. Spirited Away'in Chihiro'su olur.
  • aychovsky  (28.03.17 02:49:20 ~ 02:51:19)
  • isott  (28.03.17 02:57:27)
Basketbola ilgisi olan her turk gencinin İbrahim Kutluay'i öğrenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Kız veya erkek fark etmez. Ama demetlere hiç girmeyin.
  • isott  (28.03.17 09:21:04)
tersyüz animasyonundaki kızı tanıtsın. ponçik bi kız o

  • matilda  (28.03.17 10:16:54)
pinokyo hem unique hem anlatmasi kolay hem de fantastik.

  • eksimeksi  (28.03.17 11:46:37)