bu instagram nasıl bir bağımlılık türü

sabah arkadaşlarla buluşurum herkes hikayesine resim ekleme derdinde
metrobüsebinerim herkes instagram
akşam eve gelirim annem ablam bile sırf instagram
yüzümüze bakan yok arkadaş bu nasıl bir bağımlılık türü?

not: insta kullanımında dünya dördüncüsüyüz.

bana kalırsa hastalık ben iş için kullanıyorum toplamda 1 m takipçim var 3 farklı hesapta toplam harcadığım süre muhtemelen 45 dakikadır o bile bana çok fazla geliyor üzülüyorum giden zamana fakat gel gelelim insanlara gelen beğeniler onlara haz veriyor. ekstradan milletin hayatını takip etmeye de bayıldığımız için kimse elinden düşürmüyor telefonu. diyorum kendi kendime etrafına bak anı yaşa ama nafile çoğu arkadaşımla buluştuğumda 5 dakika sonra ellerinde telefon beliriyor.

instagram biter whatsapp başlar o biter twittera girerler bitmez yani güzel robotlaştı toplum
  • Aşk Adamı  (27.03.17 00:02:19)
birisiyle buluşunca toplu fotolar ya da çok güzel şeyler dışında çıkırt diye çekip instagramda bir milyon tag ile paylaşan biri olursa ayar oluyorum. ben müzeye şuraya buraya gidince foto çekerim bokunu çıkarmadan, paylaşacağımn varsa sonra paylaşırım.

türk insanı gösterişi sever, ilgiyi sever, kıskançtır, kıyas yapar, dedikoduyu sever, instagramın bu kadar yaygın olmasının en büyük nedeni bunların total kombinasyonu bence.

günde 10 foto paylaşıp altına heredot misali tiratlar yazmanın başka bir açıklaması yok.
  • kurnaz  (27.03.17 00:17:40 ~ 00:17:58)
Valla sorma ya bugun kac tane insan gordum sokakta 'farkinda degilmis gibi' fotograf cekinen. Cidden sinirlerimi bozmaya basladi benim de

  • klar  (27.03.17 00:58:57)