televizyon izliyor musunuz?

uzun süredir evde pineklememe ragmen ben günde en fazla bir saat kadar izliyordum. simdi onu da izlemiyorum artik. televizyonda izlenecek hicbir sey yok sanki. hicbir sey bana hitap etmiyor gibi geliyor. kadin programlari sacma,evlilik programlari tahammul edilemez,diziler cok uzun. ne bileyim bende boyle.

peki sizde?

10 yıldır toplam 10 saat izlemişimdir maksimum. evimde tv aleti yok zaten.

benim aklım almıyor insanların takip etmek zorunda oldukları saatte reklamlarla dolu yayın seyretmelerini.
  • kurnaz  (26.03.17 16:20:33)
TV'nin karşısına geçip zaman geçirmek için izlemiyorum. Yabancı dizi izliyorum bazen, o da bilgisayarda.

Annem evlilik programı izliyor, babam arada maç izler.
  • hayirsiz  (26.03.17 16:22:41 ~ 16:23:16)
Birisinin evine gittigimde TV"nin acik olmasini saymazsak son 8 senedir TV izlemedim sanirim.

Bazen ilginc bir tartisma programi oluyor ama onu da ertesi gun YouTube'a yuklenince izliyorum.
  • crown  (26.03.17 16:24:51)
bisiklet sezonunda eurosport ve nadiren birkaç belgesel kanalı harici, hayır.

  • filteria  (26.03.17 16:26:48)
en son ergenken cnbce falan izlemişimdir herhalde. şuan evimde tv bile yok.

  • klakie  (26.03.17 16:31:07)
9 yıldır televizyonum yok, ailemin yanından ayrıldıktan sonra izlemedim. zaten internetten de dizi film izlemem. Genel olarak içten gelen bir şey izleme duygusu yok. Biri izlerse yancı olurum.

  • fallopian  (26.03.17 16:31:53)
Cidden hiçbir şey yok izlenecek. Önceden haber kanalları falan izlerdim, onların hepsi Erdoğan TV oldu, diziler falan malum zaten. bir tek tlc izliyorum.

  • doxanikee  (26.03.17 16:34:43)
tv internete bağlı dizi, film izliyorum...
tv yayını olarak da bbc earth te çok güzel belgeseller oluyor, bir de discovery science'ta onları izliyorum arada...

  • rentts  (26.03.17 16:36:27)
Belgesel ve Spor kanalları hariç izlemiyorum.

  • isott  (26.03.17 16:40:02)
çok büyük bir olay. tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. bakalım rekor kimin olacak. bu arada ben de 564643547864 senedir izlemiyorum not olarak dursun burada.

  • murakami  (26.03.17 16:41:12)
izlemiyorum. eskiden haber ve maç izliyordum artık onlardan da soğudum.

  • dafuq  (26.03.17 16:41:45)
İşsiz olduğum zamanda izlerdim, hem de çok.
24 Kitchen 7/24 açıktı neredeyse.
Hala bakarım arada.
İzlemeyi pek sevmediğim programlar varken Nat Geo Wild açardım.

Şu an televizyon izleyecek vaktim yok.
Sadece bir tane dizi izliyorum (Vatanım Sensin). O da öyle uzun ki zaten bir hafta yetiyor insana.
Arada kardeşim izlerken İçerde'ye bakıyorum kafam kaldırmıyor ilk reklamda bırakıyorum.
  • mutekebbir  (26.03.17 16:41:47 ~ 17:18:36)
youtube torrent dizi film belgesel arşivim izlemeye hacet bırakmıyor 3 4 yıldır izlemiyorum

  • douglas  (26.03.17 16:45:47)
-biz or..pu çocuğuyduk!

imza: kodispor
  • yons  (26.03.17 17:07:48 ~ 17:10:22)
İzliyorum. Televizyonsuz yaşayamam hatta.

  • giggs  (26.03.17 17:26:47)
bende de 5 senedir falan yayın yok. 3 sene kadardır da tv yok. (param olsa tv alırdım) ama izlediğim diziler var. sonuçta onların da çoğu tv için çekilmiş şeyler. sonra, arada bbc'de ilgimi çeken program/belgeseller oluyor. onları da internet sitelerinden izliyorum. bir de çok tenis maçı izliyorum. bir kısmı sky sports aracılığıyla. ayrıca kim 500 milyar ister'i de izliyordum. onu da sunucusu değiştiğinden beri izlemedim.

  • misterturist  (26.03.17 17:32:14 ~ 17:33:48)
karşısına oturup izlemiyorum. başka bir şey yaparken arkada ses olsun diye açık duruyor (nat geo kanalları, history, vs. ya da home&entertainment).

televizyonu indirdiğim filmleri izlemek ve xbox için kullanıyorum. onun dışında dediğim gibi ses ve ışık için.
  • sir gawain  (26.03.17 17:34:35 ~ 17:40:17)
Galiba 14-15 yıl oldu izlemeyeli. Arkadaşlarımın "kesin izle" dedikleri programların da youtube'da yayınlanacağını bildiğim için tekrarlarını daha sonra izliyorum.

  • vito andolini  (26.03.17 18:18:03)
7 yıldır televizyon izlemiyorum. Youtube'dan belgesel izliyorum ve yabancı dizileri izliyorum

  • tahin pekmez yoğurt  (26.03.17 18:18:29)
televizyon ne?

  • la rana  (26.03.17 18:32:30)
Yemek yerken haber ve spor kanallarını takip ediyorum. Bisiklet turu varsa kaçırmamaya gayret ederim. Bazen basketbol ve voleybol maçları.

  • hayde bre  (26.03.17 20:18:31)
izlemiyorum

  • denlar  (26.03.17 20:20:26)
izlemiyorum, ama yapacak başka hiçbir şeyim yoksa netflix'te stand up izliyorum. (netflix'te dizi/film izlemiyorum)

  • sopiro  (26.03.17 20:27:49)
Uzun zamandır izlemiyorum ama annemleri ziyaret ettiğimde azıcık anne dizi dibinde otururken maruz kaldığım oluyor. 7-8 senedir bakmadım sanırım. En son izlediğimde Acun'un kutu yarışması vardı. Netflix'te izlediğim iki dizi var, bir de Supernatural'a yetişmeye çalışıyorum, o.

  • aychovsky  (27.03.17 06:37:43)