5 yıllık sevgiliye evlenme teklifi yardımı

Klişe bir soru oldu ama şöyle yaratıcı bir şey olsun istiyorum. Değerli fikirlerinize çok ihtiyacım var arkadaşlar. Çok teşekkür ederim.

bundan bes yil sonra evlenme teklifi seklini de duyuru dan bulmustum mu diyeceksin? icinden geldigince sade bir teklifte bulunsan daha iyi buradan aldigin oneriyi uygulayacagina bence.

  • sparkle kiddle  (26.03.17 14:51:11)
Şunu söylemeye geldim; yaratıcı olsun diye çok abartılı bir sürpriz yapmayın bence. Özellikle kalabalık ortamlarda yapılan teklifler baya riskli. Ben mesela sevdiğimiz bir mekanda, sade bir şekilde edilen teklifi; müzikli, havai fişekli yapılan bir teklife tercih ederim. Aynı şekilde evde güzel bir yemek ve müzikle sade bir şekilde de teklif yapilabilir.

Bir arkadaşımız kız arkadaşı helikopterı çok seviyor diye helikopterle şehir turu yaparken teklif etmişti mesela. Sesten hiçbir şey duyulmamış tabii yazmak zorunda kalmış ama kız çok mutluydu. Bunun gibi bir şey de olabilir.
  • fraise  (26.03.17 14:52:16)
  • freebird5406_2  (26.03.17 14:57:28 ~ 14:59:47)
yüzük lazımsa satayım kardeş, yüzüksüz teklif olmaz :)

  • cekilmis gayfe  (26.03.17 15:06:03)
Onunla ilk buluştuğun, ilk görüştüğün yerde olabilir

  • yankee jumping  (26.03.17 15:29:11)
Maddiyattan ziyade maneviyatı öne çıkaran bir teklif yapmanı öneririm. Sizin için özel olan bir şeyi işin içine katabilir ya da o mekanda vs teklif edebilirsin. Size özel olması ve hayatınız boyunca güzel bir anı olarak kalması emin ol gösterişli bir tekliften daha kıymetli.

  • sytemofadownmanyagi  (26.03.17 15:42:47)
freebird +1
sahane!

  • jimicik  (26.03.17 15:49:22)
Teşekkür ederim öneriler için

  • Kedilerinefendisi  (26.03.17 15:59:40)
evlilik teklifi önemli bir şey.
çok romantik ya da duyguların çok yoğun olduğu bir anda, evdeki kanepede otururken de teklif edebilirsin.
önemli olan o anı yakalamak.

gösterişli bir şey yapılacaksa, alabildiğine çılgın olmasını tercih ederdim.

ama sonuçta ikisi de unutulmaz.
yani eğer fikir içine sinmezse, çok zorlama bir şey yapma.
  • blatta hiberna  (26.03.17 16:00:03 ~ 16:00:25)
sevgilini çok kıskandım yerinde olmak isterdim ahhhhhhhhhhh ahhh biz hayal kurarız başkaları yaşar.

umarım senin kıymetini bilir evlenince.

neyse bi de öneri vereyim uçakta yapabilirsin havayolu şirketi ayarlıyor. pilot koltuğundan teklif edip yanına gidiyosun pasta ve şampanya ikramı yapılıyor. diğer yolcular da şahit oluyor çok havalı bence bunu denemelisin.
  • sybella  (26.03.17 19:17:04 ~ 19:19:36)
teklif ederken başka insanların da şahit olacağı şekilde etmeye çalış çünkü bu çok havalı oluyor ve benim gözlemlediğim kızların hoşuna çok gidiyor başka insanların da teklife şahit olması. kadınlar arası rekabet güdüsünden dolayı. konuunca üf falan derler ama her kızın hoşuna gider ve etrafta itibarları artar kadın olduğum için biliyorum. sevgilinin diğer kızlara hava atabileceği şekilde evlenme teklifi et.

başka insanlar şahit olmayacaksa da videoya al foto çek ne biliyim. kız hava atabilsin yani. facebookta evlenme teklifini paylaşan arkadaşlarım var ve kızlar için başka kızlara hava basabilmek önemli. böyle yap mutlaka naçizane tavsiyem. mutlukular.
  • sybella  (26.03.17 19:21:50 ~ 19:25:47)
İkiniz için anlamı olan bi yer seçin
Orda bi müzisyen ayarlayın aniden gelip bi parça çalsın sonra bi çiçekçi kadın gelsin çiçek alın ve yüzüğü çıkarın

  • isimmisimyok  (26.03.17 21:06:15)
östrojen seviyesine dikkat edin. menstrual döngünün 10 ile 15'inci günü içinde yapmaya çalışın teklifi.

alkislarlayasiyorum.com
  • elvan abeyiylegezse  (26.03.17 23:34:34)