benim düşüncem bu siteye daha çok sevgilisi olmayanlar giriyor haksız mıyım

bu siteye sevgilisi olup da girenler de vardır ama yüzde 20 lakin siteye girenlerin yüzde 80 inin sevgilisi olmadığına adım gibi eminim çoğunluk bunu okuyacak çok az kişi haklısın yazacak ama ey sen bu mesajı okuyan insan biliyorsun haklıyım çünkü seninde sevgilin yok

ya şimdi haklısın diyeceğim de nasıl diyeyim ki? done olarak sadece kendim varım? ha bak kendim haricinde bildiğim bir kişi daha geldi aklıma. onun sevgilisi var galiba.

  • sanat guresi  (26.03.17 04:39:34)
He valla öyle gardaş

  • ordinov  (26.03.17 12:44:24)
doğru tespit ben asırlardır yalnızım çirkin de değilim şişman da değilim ama erkek arkadaş bulamıyorum.

  • sybella  (26.03.17 12:46:09)
Haklısın bence. Gerçekten sevgilim varken pek girmiyordum. :)

  • nickini vermek istemeyen uye  (26.03.17 13:19:03)
evliyim

  • oscar  (26.03.17 13:24:38)
(bkz: işkembe-i kübradan atmak)

adın gibi eminsen tamam o zaman. güzel referans.
  • humat  (26.03.17 13:34:47)
Evet yok, hergün giriyorum.
Çünkü başka girecek site bulamıyorum. Burada insanların sorularını yanıtlamak hoşuma gidiyor

  • tahin pekmez yoğurt  (26.03.17 14:20:33)
Doğru evet, sevgilim olsa daha kaliteli vakit geçirir buraya girmezdim.

  • mandalina kokusu  (26.03.17 15:40:06)
sevgilim yok male/20 istanbul. taliplerimi bekliyorum

  • zencipanda  (26.03.17 21:17:35)
bence tam tersi. duyuruda herkes zengindir ve herkesin mutlu bir ilişkisi, o da yoksa bir kamyon fakbadisi falan vardır. şaka bir yana, ben gerçekten böyle düşünmüyorum. ilişkisi olanlar daha fazla gibi. belki şu yüzden "ilişkisizler" dikkat çekiyordur: biz sürekli ağlayıp zırlıyoz, işte vay efendim garı yok, yok mu beni sken gibi... sevgilisi olan adam/kadın bu konuda bi şey yazmıyo, haliyle sanki kimsenin sevgilisi yokmuş gibi bi görüntü ortaya çıkıyo. halbuki sevgilisi olan yazmadığı için öyle. daha doğrusu ağlamadığı için.

üstelik şunu da düşünmek lazım: herkesin ilişki anlayışı ve ilişki dinamiği farklıdır tabii ama benim "ideal ilişki" modelimde sevgililer birbirine zaman ayırır, birlikte vakit geçirir. e çoğumuz öyle ya da böyle işi gücü/okulu olan insanlarız, benim gibi 35 saat duyuruda geçirecek adam yok pek. kaldı ki ben bile vaktim bol olduğundan değil, tembel olduğumdan burdayım, yoksa meşguliyet isteyen adama iş mi yok uğraşacak?

hal böyle olunca sevgilisi olan insan tabii ki bilgisayar başına oturup da duyuru kasamıyor eskisi kadar. benim sevgilim olsa ben de daha az vakit geçiririm çünkü hayatımda birlikte vakit geçirmem, birlikte yaşamam gereken biri olmuş olur. bu "AHA GIZ BULDUM ARTIK DUYURUYA GİRMEME GEREK KALMADI" demek değil illaki. öncelik ve zaman ayırma meselesi. sevgilim olsa bu akşam dışarda olurdum mesela belki, bunu yazmazdım.

velhasıl ben sana katılmıyom ama daha çok sevgilisi olmayanlar giriyosa da bu gayet normal. ben yazmaktan cidden çok büyük keyif alıyorum ama meme ellemek varken niye burda takılayım amk.
  • der meister  (26.03.17 21:24:41)
bu sorunun cevabı yok. çünkü elimizde bununla ilgili bir araştırma yok, sadece tahmin (g.tten sallama) imkanımız var.

bu arada, en dürüst cevaplar derken?

evli olduğunu ya da sevgilisi olduğunu söyleyenler yalan mı söylüyor?

yoksa yalnızlıktan buradayım diyenler seni daha iyi mi hissettiriyor? :)
  • otonomo  (26.03.17 21:52:17 ~ 21:52:38)