hatun kisiyle taksiye binerken

Usul nereye oturmaktir? Yani bana gore hatun kisiyle beraber arkada oturmaktir ama ulan acaba dedim bunda bir gariplik mi var kafama takildi dogrusu onde tek basina oturmak mi diye.

Arkada beraber oturmaktır koçero

  • ordinov  (25.03.17 13:21:42)
arkada beraber, arka doluysa sen öne geçersin

  • limoncello  (25.03.17 13:27:23)
arka +1

  • elorelia  (25.03.17 13:28:55)
hatun tek başına camdan dışarıyı seyrederken şoförün üniversite okuyan iki çocuğunun maceralarını mı dinleyeceksin?

kamoon!
  • filteria  (25.03.17 13:29:01 ~ 13:31:12)
Aslında arkada beraber oturmaktır ama yurdum taksicileri nedense bunu kendilerine hakaret olarak algılayabiliyorlar, özel şöför muamelesi gibi( e ulan şöförlük değil mi yaptığın amk, parasını almayı biliyorsun) surat yapanını, soruna veya iyi akşamlar lafına cevap vermeyip patinaj çekerek giden örneklerini görünce ben genelde öne oturmaya başladım.

Özetle, ülke topraklarında tam tersi olsa da aslında arkada oturmaktır.
  • skooma  (25.03.17 13:30:32)
arkada beraber.

  • gliderpilot  (25.03.17 13:55:35)
arka +1 ayrıca filteria +1
kapıyı açarsın, ablamız oturur, kapıyı nazikçe kapatırsın, sonra diğer tarafa geçip ablamızın yanına oturursun. böylece diğer tarafa kaykılmak zorunda bırakmazsın.

  • puc  (25.03.17 13:56:00)
Arkada beraber

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (25.03.17 16:10:08)