samsung yp u3

yukarıda bahsettiğim mp3 çalarımı benim pc görmüyo ama şarj oluyo başka pc ler de görünüyo lütfen yardım.pc özellikleri xp ve sp3 yüklü

ha bi de mp3 ü pc ye takınca dadant diye kötü ses geliyo.başka usb takınca hoş naif bi ses olan dıdınt sesi geliyo.

bende de yp u3 var. şu mp3 player ın yanında gelen program yüklü ise onun yüklü olduğu bilgisayarda mp3 player ı pc yeni aygıt olarak görmüyor. aleti pc ye takınca direkt charging başlıyor ve o program(şimdi adını hatırlayamadım) açılıyor.
ama o programın olmadığı bilgisayarlarda mp3 player ı aygıt olarak görebiliyorsun.
aynı şekilde bende de dıdınt diye o kötü ses geliyor (:
  • girl in a coma  (04.01.10 22:30:19 ~ 22:37:21)
işte bana o program lazım.lütfen hatırlamaya çalışın.evde pc varken internet cafeyede gitmek çok koyuyo

  • fikox  (05.01.10 15:28:53)
link kırık sanırım.googledan aradım ama adam akıllı indirrebileceğim yer de yok.

  • fikox  (06.01.10 16:19:45)
link çatır çatır çalışıyor yahu? senin bilgisayarında bir sorun olabilir. bir kereliğine internet kafeye gidip ordan indirsen ? (:

  • girl in a coma  (06.01.10 21:48:09)
ben girdiğimde açılmıyodu link.bugün sorun yoktu ve indirdim kurdum programı ama bi işe yaramadı.prograda da görünmüyo mp3 sanırım sorun başka.sağolun.

  • fikox  (07.01.10 12:26:41)
Aynı sorun bendede var programı ındırdım fakat hıç bısıy cozemedım kullanımı nasıl bı yardım edebılıcek :S

  • rapbela  (14.05.10 11:09:03)