internetten telefon siparişi

hepsiburada'dan telefon aldım. kargo geldiğinde getiren eleman eşliğinde kutuyu açabilir miyim? daha önce böyle şeyler istediğimde kabul etmemişlerdi biz sorumluluk kabul etmeyiz diye. nasıl kontrollü bi şekilde alabilirim bu kargoyu? yoksa hepsiburada böyle ürünleri kontrol edilebilir kargo olarak mı yolluyor?

Öyle bir hakkın var ama eleman yetiştirmesi gerektiği için istemez bu durumu haliyle. Baloncuklu falanlı filanlı epey iyi kargoluyorlar. Kutuda çok yamukluk yoksa al gitsin bence. Arızalı çıkarsa zaten iade değişim yaparsın.

  • tuzumkuru  (23.03.17 20:40:45)
aras kargo ile yolluyorlar yine, eleman tanıdıksa falan belki bir şeyler yapar. aslında normal olan beklemeleri böyle durumda ama burası böyle.
bir ara kullanılmış telefon yolluyordu hepsiburada, baya da olay olmuştu öyle bir samsung telefon. düzelmişlerdir diye umuyorum. biz de dayıma aldık günlerdir gelecek diye bekliyorum.
kutuyu hızlıca açıp telefonun kutunun etrafındaki jelatini kontrol edeceğim ben. zaten jelatini açtıktan sonra bozuk çıksa bile illa servis raporu isteyecekler.
  • passion rules the game  (23.03.17 20:41:50 ~ 20:42:19)
Bakabilirsin. Sıkıntı varsa tutanak tutturmak için beklemek zorunda.

  • sinebesi tersten izlerdik  (23.03.17 21:13:22)