okulda saçma sapan her etkinliğe gönüllü çalışan olanlar

bunu neden yapıyorlar merak ediyorum. bir fikriniz var mı? yani sen vizyon yoksun derseniz anlarım ama bunu yapan insanlar derse imza atmaya gelip sonra çıkıp ders çıkışında da "ne anlattı kanka" diye kafa ütüleyen insanlar. bu insanların görebildiği bir şey mi var benim kaçırdığım?

Sacma sapan etkinlikten kasit nedir, onu bilmek lazim. Biz her yil uluslararasi katilimli kongre duzenlerdik, senin gibi sacma diyenler cikardi. Orada kurdugum baglantilar, ogrendigim iletisim yontemleri, mesleki bilgiler vs olmasaydi bugun bulundugum noktaya gelemezdim mesela. Ve evet bu bana derslerden daha eglenceli gelirdi, dusuk ortalamayla falan mezun oldum ama ufkum 1500 katina falan cikti. Bugun olsa yine aynisini tercih ederdim.

Sacma sapan etkinlikten kasit, hicbir halta yaramayan, sadece patronlarin gelip kendini ve sirketini ovme amaci tasiyan, nasil zengin olursunuzlarin anlatildigi ama kimsenin zengin olamayip sonunda kpss'ye mahkum kaldigi kisisel gelisim bidi bidisi, kariyer gunu bilmemneyi ise haklisin. Haydi bu hafta kopuyoruz, 500 tl verin, bogaz gezimize sonra da after partiye katilin sacmaligi ise yine haklisin.
  • evrim halkasi  (23.03.17 04:10:59)
ben hatun kaldirmak icin okulun tanitim gunlerinde calismak uzere gonullu olmustum. sozlu mulakatlarda niyetimi acik edince yatti :/ ama bi secilseydim...

  • ateistanbul  (23.03.17 05:08:11)
Evrim Halkasi +1

Ayrica, universite eglenmek, kendini gelistirmek, baglanti kurmak demektir. 7 yil once mezun oldum aklimda kalan seyler dersler degil arkadaslarimla gecirdigim kaliteli zamanlar. Kaliteli zamanlar genellikle kantinde oturmayi kapsamiyor. Birlikte bir sey uretirseniz kaliteli zaman gecirmis olursunuz ki universite ogrencileri icin etkinliklerde gorev almak kaliteli zaman gecirmeyi kolaylastiriyor.
  • Traveller  (23.03.17 06:36:36)