truman show tarzi bir film

adini bir turlu hatirlayamiyorum ama konusundan bahsedeyim. adamin biri bir otobuse binip kimsenin bilmedigi, ugramadigi bir yerde iniyor ve orada bar gibi bir yer var. bardaki adam, asil adamimizin gelecegini bildigi icin welcome diye afis bile bastirmis. sonra bu adam o bari kullanarak baska bir dunyaya giris yapiyorum (bu kismi net hatirlamiyorum ama). sonra adamin hayatini goruyoruz, cok muntazam, herkes birbiriyle iyi geciniyor. adamin esi, isi, arabasi, evi falan var ama adam sonralari bir binanin yanindan gecerken farkli sesler duyuyor ve yasadigi hayatin gercekliginden kuskulanmaya basliyor. sonralari o evin duvarini yikmaya basliyor. filmin sonunda da basta bindigi otobuse binip geri donuyor. otobusten cikinca kar kis kiyametle karsilasiyor.

evet bu kadar hatirladigim filmin adini bir turlu cikaramiyorum. yardimci olan varsa cok super olur.

  • sizofren06  (21.03.17 21:04:58)
Den brysomme mannen www.imdb.com

  • gigabyte  (21.03.17 21:14:21)
ikinize de tesekkur ederim, gigabyte en cok sana ama. nasil mutlu oldum bilemezsin.

  • tutamak  (21.03.17 21:21:07)
The game

  • mrduck  (21.03.17 23:51:39)