Ales başvuru hakkında

Edevletle giriş yaptım. ösym şifresini bilmiyorum.

REsmim yenilenmesi gerekiyor yazıyor. O yüzden formu elden vermem gerekiyormuş.

form şu

dokuman.osym.gov.tr

Formu çıktı alıp öyle dolduracağız değil mi?

Formu verdikten sonra mı para yatırıyoruz, onu bulamadım.

sağlık formunu, isteyen dolduruyor, değil mi

dokuman.osym.gov.tr

Bu kadar basit yani, deği lmi. FOrmu renkli çıktı alacağım, dolduracağımm sonra ösym merkezine gidip kayıt olacağım ve sonrasında para ve bitiyor?

çıkartıp doldurmayın. Fotoğrafınız yokmuş zaten. Sistemdeki diğer bilgiler doğruysa gidin bir fotoğraf çektirin aynı zamanda fotoğraf çekilirken başvurunuzu da yaparsınız. Engeliniz var ise o sağlık bilgisine gerek var.

  • blue eyes white dragon  (20.03.17 18:55:40)
Sana yakın çevrede olan bir liseye gidip hem foto çektirip hem de kayıt yaptırabilirsin.benimde geçerlilik bitmis ben öyle yaptım. 3gun sonra da ücreti kredi kartı ile yatırdim. Hatta bu şekilde başvuru yaptığımda kağıdın altında ÖSyM şifrem de vardı ama ben hala e-devlet ile giriyorum. Edit: lisede sorumlu kişi biz foto cekmiyoruz başvuru yapıyoruz foto sisteme otomatik düşüyor dedi. 5tl de aldı.

  • kedimbitmis  (20.03.17 18:56:50 ~ 18:58:13)
Elektronik foto olmaz mı?

Sistemdeki bilgiler doğru. Üniversite bilgisi yoktu yöksisten getir ddim getirdi. Adres yoktu mersisten getirdi onu da.

O zaman çıktı almadan gidiyorum 9-12 arasında. Umarım fazla sıra yoktur.
  • Cursed Chico  (20.03.17 19:06:22)
Elektronik foto olmuyormuş. Sistem diyor ki o 5tl okula verilecek daha da anlamam diyor. Neyse ki 2021e kadar aynı gudubet fotoğrafı kullanabileceğim. Muhtemelen sen de öyle.

  • kedimbitmis  (20.03.17 19:08:39)