facebook şifresi çalınan yeğenim

tir tir titriyor çocuk. çalan kişi küfürlü videolar paylaşıp, yorumlar yapıyor millete. tüm gece eş dost aradı, ne yapıyor bu çocuk diye. kayıtlı olduğu mail hesabını da ele geçirmişler. telefon numarası da kayıtlı değil.

ne yapabiliriz? facebooka kimlik kopyasını gönderdik, ne kadar sürer geri dönüş yapmaları?

iyi haftalar.

çocuğa şu mesajı yaz:

polise gittik, ip adresinden bulunduğun yeri tespit ettiler. polisler devam ettiğin takdirde bulunduğun adrese gelecekler.

ergen olduğu için muhtemelen tırsıp bırakır.
  • bohr atom modeli  (20.03.17 09:33:11 ~ 09:33:37)
hackleyen kişi hiç bir şeye cevap vermiyor malesef.

daha önce kimlik gönderme yöntemi ile facebook hesabını kurtaran varsa, bilgilendirebilir mi?
  • violetsky  (20.03.17 11:25:43)
Üzüldüm durumunuza. Biraz da up'lamak için yazıyorum aslında.

guru'ya mesaj atsanız? Belki bir yolunu söyler.
  • anamuhalefet  (20.03.17 12:07:00)
Üzüldüm.. facebook arkadaşları engellesinler olmadı hesabını. Dokandırıcılar hesabı aldığında kişinin facebook arkadaşları şikayet yaptığında en az 10 kişi diye biliyorum hemen geri dönüş yapılıyor. Biz de yaptık oldu.

  • gazmaskesi  (20.03.17 12:46:06)
bilgi:

facebook 2 işgünü sonrasında, gönderdiğimiz nüfus cüzdanı kopyasını onayladı ve şifreyi oluşturmamız için link gönderdi.
  • violetsky  (21.03.17 23:28:07)
bilisim suclarinai gitmenizi tavsiye ederim bu arada, yapan cocuk mocuk da olsa ortada onuru kirilmis bir cocuk var.

  • hjarteblod  (21.03.17 23:32:36)