Hediye olarak şerit metre (5-8 m)

Hediye olarak bi' tane şerit metre almayı düşünüyorum, öncelik kaliteli ve şık olması.

dekorun şu metresini beğendim, şeffaf meffaf tipi güzel, ancak daha hareketli, renkli şu var diyebileceğiniz birşey varsa sevinirim.

www.bauhaus.com.tr

not: evet, biliyorum biraz garip.

edit: şerit metre şart, stanley'in minik metrelerinden hediye etmiştim daha önce. Ama çirkin duruyor, dekor baya kaliteli bir metre esasında şeffaf olması da güzel olmuş ama sarı renk olmamış sanki. bir de metre ince olmamalı, kalın olmalı çünkü uzun ölçülerde kırılmaması lazım (3-3,5 m kırılmadan açılabilirse mükemmel olur)

Laser metreler var onlardan al :)

  • antipodes  (17.03.17 16:36:10)
renklisini bilmem ama bi şerit metreyi öne çıkaran şey kalitesidir. diğer türlü, kullanılması eziyet olur. bu anlamda stanley iyi bi markadır.

ama işlevden öte anlamlı hediye olması bakımından düşünüyorsan ve şerit metre şart değilse katlanır tahta metrelerde (marangoz metresi diye de geçer) şekilli seçenekler var.
  • manuel mandalina  (17.03.17 16:49:27 ~ 16:49:46)
Güzel hediye, şerit metrem olmasaydı ve biri bana hediye etseydi çok sevinirdim. Bence de kalınları iyidir. Ama stanley'den şaşmayın, evladiyeliktir. Arızalı şerit metreler çok asap bozar. Bence şıklığı boşverin, kaliteli olsun yeter.

  • o midas  (18.03.17 03:44:01)