Erkek kedi kısırlaştırdıktan sonra

ne işlemler yapılıyor? yani ne kadar süre daha veterinere gidiliyor. Kısırlaştırdıktan sonra bitmiyor değil mi? Çeşitli kontroller oluyor mu?

bitiyor ya çok kilo almadıkça veya anormal bir durum olmadıkça. benimki klasik iç parazit hapları dışında gitmedi.

ama antibiyotik ve gözlem için ek 1 gün daha veterinerde bırakmıştım ben.
  • passion rules the game  (16.03.17 17:12:45 ~ 17:13:00)
Duruma göre 1-2 gün veterinerde kalıyor, ondan sonra bi sorun çıkmazsa ekstra bişey yapmak gerekmiyor. Bizimki kendi kendine düzelmişti.

  • bonzo  (16.03.17 17:15:38)
Ben işlemden sonra ayılmaya başlayınca alıp eve getirmiştim. Sonra bi daha gerek kalmadı gitmesine :) aşı vs hariç

  • mutlusismankedi2015  (16.03.17 17:29:52)
Birkaç sefer antibiyotik vurmaya çağırmışlardı. Ama istersen hap şeklinde verelim evde yuttur buraya kadar gelme demişlerdi.

  • rucka boji  (16.03.17 18:03:19)
dişilerin süreci daha zor.
erkek kedileri ameliyat günü eve gönderiyorlar artık.
bazı veterinerler antibiyotikle destekliyor, ama erkeklerde o da olmuyor pek.

kedi de ertesi gün toparlanmaya başlıyor zaten.
  • blatta hiberna  (16.03.17 18:29:56)
Bizimki de çok kalmadı, akşam bıraktık, ertesi gün öğlen aldık. Hemen verdiler yani. Ondan sonra bir problem olmadığı sürece, bu işlem ile ilgili götürmenize gerek yok, kontrol olmuyor.

  • peggy  (16.03.17 18:33:23)
İyi bari :) 120 tl daha uyguna bir yer buldum da taa beylikdüzünde. 2 kere gidersem o kăr benzine gider şimdi :)

  • six packsiz  (17.03.17 00:06:07)
Kliniğinin adını ve veterinerlerin adını mutlaka bi google'da arat. Belki sorunlu kasap tipler. Ufak bi ön araştırma olmuş olsun. Önceki olumsuz vakaları varsa biri bir yere yazmıştır mutlaka. Bunun dışında sen dd gidip gorduysen duzgun hayvan sever tiplerse sorun olmaz. Şimdiden gecmis olsun :)

  • rucka boji  (17.03.17 01:32:08)