mutfak robotu önerisi

ben sürekli fındık fıstık çekmekten kaç blender yaktım bilmiyorum. böyle sert şeyler çektiğim için sanırım ihtiyacım olan şey blenderdan ziyade mutfak robotu. f/p güzel güçlü bir mutfak robotu önerebilir misiniz acaba?

Bende Arzum var 2 senedir, canavar gibi her şeyi yapıyor. Ancak sitesinde gözüken son model farklı, çok daha fazla başlık eklenmiş. Benimki şundan:

bimeks.akamaized.net

Gittigidiyorda, Bimekste filan eski modelleri satılıyor olabilir, son modeli de oldukça iyidir ancak daha pahalı olabilir.
  • neferkitty  (16.03.17 00:08:12 ~ 00:09:37)
KArdeş devamlı fındık çekiyorsan rondo al istersen. Daha iyi iş görmez mi?Tam anlamam ama daha mantıklı gibi geldi

  • faik abi  (16.03.17 00:47:15)
şu ürünü al her işini görecek, rondosu da var;
www.hepsiburada.com

  • ekaterina  (16.03.17 02:43:24)
Bende yukarıdakını önerıyorum.Bırkac tane bozduktan sonra uzun arastırma ve tecrübe sonucu yukarıdakını aldım.Özellikle minik haznelisi çok pratik ve el blender kısmı yekpare bu en onemlı kalıte göstergesi ,diğerleri zamanla catlıyor birbirinden ayrılıyor.
www.hepsiburada.com

  • keditik  (16.03.17 11:41:25)
www.hepsiburada.com
bende bir senedir bu var fındık-fıstık ezmesi yapıp duruyorum, donmuş meyvelerden dondurma yapıyorum. maşallah bir şey olmadı daha. buz kırıcı bıçağı var onu kullanıyorum sert şeylerde.

  • yue  (16.03.17 11:53:28)
Fiyatı biraz tuzlu ama wmf'inki çok iyi, senelerce kullanırsın. Enplus'ta ara ara kampanyaları oluyor, o zaman bayağı ucuza geliyor, takip edebilirsin.

  • peggy  (16.03.17 12:34:48)