hemşire, 1000 km öteden rapor alsak sıkıntı olur mu

kardeşimin bir günlüğüme yanıma gelmesi lazım. ama iş yeri 55 saate çıkardığı için çalışma saatlerini çocuğun hiç boşluğu yok gibi birşey. hergün bir nöbet vs.

ona benim olduğum yerden çok rahat rapor alabilirim. ama radaki mesafe 1000 km. sizce birşey olur mu? bulunduğu ilden mi almaya çalışalım.

Sikinti olur. Oldugu ilden almaya calis.

Ben seni doktor olacak saniyodum, hemsireymis meger. Ben şok.
  • fakyoras  (15.03.17 09:24:20 ~ 09:24:51)
memurlar izinsiz il dışına çıkamıyor benim bildiğim sıkıntı olur.

  • yue  (15.03.17 09:26:56)
sizin bulunduğunuz ilden haftasonu herhangi bir hasstanenin acil servisinden giriş yaparak rapor alırsa problem olmaz. eşim için öyle yapmıştık.

  • burty  (15.03.17 09:28:08 ~ 09:28:44)
@fakyoras hemşire olan kardeşim. sektör belirtmek için yazmıştım mesleğini.

cevaplar için çok sağolun, acil olayı iyiye benziyor :)
  • mobydick  (15.03.17 09:43:20 ~ 09:44:29)