duyuruda gıcık olduğunuz birisi var mı?

var mı böyle her yazdığı sinirlerinizi hoplatan birisi, varsa kim :) bunları engelleyip cevaplarını görmemeyi ister miydiniz? (bildiğim kadarıyla yok böyle bir seçenek)

sormuşken cevap da vereyim benimki prince legolas :D

Comarlari ve trolleri sevmiyorum. Isim vermek istemiyorum ama kotu bir olaydan soz ediyoruz ornegin trafik kazasi comarlar geliyor yok 90'larda daha kotuymus ulke simdi cok iyiye gidiyormus... Bazen evet Norvec'le Isvicre gibi olucaz az kaldi diyesim geliyor.

Trolleri elbette sevmiyorum. Gunde en az 3 duyuru aciyorlar.
  • Traveller  (14.03.17 23:24:35)
ave maria +1 bu arada prince legolas için yani o artı.

of çok sıkılıyorum sorularını ve cevaplarını okumaktan. soruyu soran o olunca bakmıyorum bile.
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (14.03.17 23:27:29 ~ 23:31:44)
prince legolas demeye gelmistim, benden önce agzina terlikle vuran olmus zaten.

  • thewizardofearthsea  (14.03.17 23:28:01)
Der master sanırım nicki. Duyurusunu veya cevabını okumak için her şeyi bırakmak gerekiyor.

  • isott  (14.03.17 23:29:26)
@ traveller +1 comarlar ve troller evet.

onun dışında kaba, küstah, görgüsüz tipleri her yerde sevmediğim, gıcık olduğum gibi burada da kendilerine gıcığım.

şu son hediyeleşme olayında, üstelik de kadın bir kullanıcıyla aynı problemi yaşamıştık. engelliyor ve önünüze bakıyorsunuz.
  • runfor  (14.03.17 23:32:59)
der meisterdi eskiden ama son donemde biraz toparladi tutumunu. eskiden olsa nicki gormeden onun yazdigini anliyodum, asiri bi nefret dili kullaniyordu.
o tarz bikac hater daha var ama tam hatirlayamiyorum, yirmisantim ve yahudi olabilir(emin diilim). bunlar veya bikac cinsiyetci de var, nicklerini gordukce hatirliyorum ama

  • galandar kostumu  (14.03.17 23:35:12)
prince legolas bu aralar gözüme çok batıyor, sanırım 16-17 yaşında ya da öyle davranıyor.

  • doxanikee  (14.03.17 23:36:58)
Ben kendim direk, benim sıkıntım kendimle.

  • Bowie  (14.03.17 23:39:09)
der meister.

  • mahone  (14.03.17 23:42:48)
Bende birkaç kişi engelli. kostebek kurabiye ve kilo verdiği fotoğrafı attıktan sonra saçma sapan yorumlar yazan ve ben ev kadını olucam, zengin koca arıyorum tadında bir şey yazan biri vardı, o engelli (trumanshow'muş). Birkaç kişi de noktalama işaretinden önce boşluk bıraktıkları ve Türkçe bilmedikleri için engelli. prince legolas'ı da eklerim herhalde yakında.

Birkaç çomar ve troll de engelli, şimdi hatırladım.

Ekşi Duyuru için troll detected eklentisini kullabilirsiniz siz de benim gibi.

chrome.google.com
  • kulagina kupe olsun  (14.03.17 23:45:11 ~ 23:50:56)
Çok var ama beni en çok rahatsız eden şahıs Devilred. Yolda görsem roketle vururum. O derece. Buradaki gıcıklık, tatlı bir gıcıklık değil tabii. Yanlış anlaşılmasın.

  • dissendium  (14.03.17 23:54:55)
dissendium +1 artı devilred için

unutmuşum bak.
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (14.03.17 23:59:53 ~ 15.03.17 00:00:10)
Traveller, prince legolas, bir de gönül işlerinde sürekli ezik ezik takılan bir kız vardı İngiltere'de miydi neydi o.

Edit: Vegan dedi de aklıma geldi, cursed chico mu ne ona da gıcık oluyorum :)
  • chicha  (15.03.17 00:00:25 ~ 00:43:26)
prince legolas bence son zamanlarda böyle oldu. köstebek kurabiye nefret ve huysuzlukla doluydu sanırım artık pek kullanmıyor.

üslubunu ve tavrını itici bulduğum birkac duyurucu ama aktif kullanan kişiler bu sebeple söylemek istemem ^^
  • yuvarlanantencereninkapagi  (15.03.17 00:12:01)
benim de var. ama engellemek istemem.

bahsi geçen devilred ve der meister ise beni rahatsız etmiyorlar, onlara kadar çok insan var.
  • Apocalypse  (15.03.17 00:17:58)
traveller limoncello engelleme sansım olsa hiç gormesem dedıklerım
elarolıa mıydı neydı o (ona da bıraz gectı gıcıklıgım) aslında bır suru kısı var da aklıma gelmıyor nıckı gormedıgımden

sevdıklerım de var cekılmıs gayfe mesela aycosvkı

benı sevmeyen var mı la
  • hopp  (15.03.17 00:34:53 ~ 01:16:40)
benim yok ya engellenecek kadar nefret ettiğim yok.

  • basond  (15.03.17 00:42:51)
Yok. Saçma bi şey dediyse salak herhalde diyorum. Nick aklımda kalmıyor zaten.

  • jazzabel  (15.03.17 00:47:42)
Çok gıcık olmak demeyelim de üslup ve düşünce olarak onaylamadıklarım:
Cinsiyetçi bulduklarım : arnold, acemi, çekilmiş gayfe ve bazen dissendium

Prince legolas: hem aktroll hem cinsiyetçi troll ha bi de bilkenti dünyanın ve Türkiye'nin en iyi Üniversitesi zanneden. Troll olduğunu kendi ağzıyla itiraf ermiş biri ve her zaman trolldü. Engelle geç
Asilovun da troll olduğunu düşünüyorum
Her name is bilmem ne nickli kişinin prince legolasın yan hesabı olduğunu düşünüp onun da troll olduğunu zannediyorum.
Birkaç nick birilerinin yan hesabı ve sürekli saçma sorular soruyor
Siyasi ve hayat görüşüme uymayan çok insan olsa da henüz çok gıcık olduğum biri yok bunlar arasından o yüzden söylemeyeceğim onları
@empedokles engelli küfürbaz ergenin biri sadece bana değil başkalarına da
@hopp troll olduğunu düşünüyordum değilse de kezban onu da sevmiyorum

o da beni sevmiyormuş
@devilrede zamanında ciddi sinir olsam da onu ve meisterı şu an sempatik buluyorum
  • limoncello  (15.03.17 01:05:44)
genel olarak feminist cevap verenleri sevmiyorum. sürekli erkekleri aşağılayan, karşı argüman üreten, normal ve alakasız bir soruda bile erkeklerin kusurlarını sıralayanlardan nefret ediyorum. Troller zaten malum.

  • yüzyıllık yalnızlık  (15.03.17 01:07:32)
Krem peynir.
"Nasıl hayatlarınız var sizin kuzum" tavır ve üslubundan hazzetmiyorum.

  • vonkhar  (15.03.17 01:30:43)
çekilmiş gayfe adlı kullanıcıya sinir oluyorum. kendisi homofobik ve cinsiyetçi ayrıca hristiyanım ben diye ortalıkta dolaşıyor.

yobaz müslüman ve yahudilerden bir farkı yok gibi.
  • tahin pekmez yoğurt  (15.03.17 01:39:24)
der meister

  • eksimeksi  (15.03.17 02:04:14)
senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine

  • Big bada bum bum  (15.03.17 03:45:42)
traveller, kurnaz, mermize.
çoğunlukla nick'e bakıp cevabı okuyup okumama yönünde tercih kullanıyorum. o yüzden pek ihtiyaç duymuyorum engelleme işlevine.

  • misterturist  (15.03.17 04:56:36)
Market arabasıyla...canavarı.

  • geçerkenugradım  (15.03.17 08:32:52)
duyurunun liseli kızları gibi kankitoculuk oynayan birkaç ergen var, kendi kendilerine ifşa yapıyorlardı bir ara sık sık.

ilgi orospularının hepsinin gereksiz varlıklar olduğunu düşünüyorum. ha bana bi zararı yok ama sorsan belki aynı yaştayız, kafalar arasında bu kadar fark olması kendimi sevmemi sağlıyor.

onun dışında ilk üye olduğumda duyurunun bazı çok sevilen kimseleri, bi duyuruma kadın düşmanı cevaplar yazmıştı. onlara çok pis bilendim. şu an ikisi de duyuruda yok. :)
  • piremses  (15.03.17 09:44:37)
Evet var ama isim vermek istemiyorum. Muhabbetim yok zaten kendisiyle sadece bir kere trollük uğruna belki de sadece önyargılı biri olduğu için bile isteye çok kalbimi kırmıştı. Nickini her gördüğümde aklıma geliyor.

  • orta buyuklukte bir ulkenin krali  (15.03.17 09:48:05 ~ 09:49:09)
Ekşiyi bitirdiniz lan :(
@kaymaktutmayansıcaksüt mi ne var. Sevmiyorum onu. Beyi de var onu da sevmiyorum.

  • Bowie  (15.03.17 10:53:27)
basubadelmevt basubadelmevt basubadelmevt.
basubadel kelimesini de cok severim. trolluk icin zeka sarti kalkinca internet cok sıkıci oldu. bir de cok eskiden devilred.
bunlar kisisel degil tabii. bir iki de onlar var da isimleri ilazim degil.
  • sparkle kiddle  (15.03.17 11:08:52)
Ctrl+f ile nickini sayfada aratanlar burada mı :)

  • Bysb  (15.03.17 11:10:42)
uyuz olduklarım değil de okumayıp geçtiklerim vardı.

ama sırf ukalalık yapıyor diye hellokopter'e uyuz olmaya başladım.

1. blablabla
1. bliblibli

2. blebleble
2. blüblüblü

.
  • eeb  (15.03.17 14:55:54)
Hayret, kimse beni yazmamış. :)

Herkesin ağız birliği yaptığı isim diyeyim.
  • yirmisantim  (15.03.17 15:28:31)
black mamma gibi nickli biri
der meister
traveller
shotgunwoman
market arabalı nickli kişi

aşırı aşırı sinir oluyorum.

duyurunun liseli kızları gibi kankitoculuk oynayan birkaç ergen +1 piremses+1
  • pinkpeony  (15.03.17 15:52:30)
prince legolas= tam bir troll. ciddi ciddi cevap verenler var hala buna.
köstebek kurabiye= sırf güzel diye pohpohlanıp duruyor. halbuki tam bir kezban.
devilded= bu da kezbanın teki.
  • nothing in my way  (15.03.17 15:54:22 ~ 16:08:01)
schedron vardı bi aralar o.

  • yatagants  (15.03.17 20:16:10)