Rezalet: gönderilecek kargonun iptali ve iade parası talebi

selamlar bence rezalet olması gereken bir olay. yorumunuzu varsa da bildiklerinizi alayım konuyla ilgili.
bana kargo gönderecekti arkadaşım karşı ödemeli. kargoyu verip faturayı kestirdikten bir 5 dk sonra tekrar geri almak için şubeye gittiğinde kargoyu geri alabilmek ve gönderinin iptali için 28 tl olan kargo parası üzerine de 5lira vermesi gerektiğini söylemişler.

müşteri temsilcisiyle görüştüğümde de aynı cevabı verdiler.

ne saçma düzen bu sistemden silinmiyor mu tek tıkla ne kayıpları olacak anlamış değilim. aydınlatın beni.

*beklediğiniz kadar büyük boyutlu bir rezalet değil ama amk kendi kendine kargo yollayıp parayı ödemek gibi bir şeye dönüşüyor resmen olay. komedi.

ben burada bir rezalet göremiyorum. çok normal.

  • kurnaz  (14.03.17 00:10:56)
kargo yollanacağı zaman imzaladığı kağıtta bunlar belirtiliyor olmalı, eğer böyleyse ve okumadan imzaladıysa elden bir şey gelmez.

  • Apocalypse  (14.03.17 02:00:57)
Hayır iptal olması lazım. X bir kargo şirketinin genel müdürlüğünde çalışıyorum. Kesinlikle iptal ediliyor benim şirketimde.

  • aksach  (14.03.17 02:26:58)
ya olayın absürtlüğüne bakın diyorum yazıyorsa ve kağıt imzalanmışsa normal diyorsunuz. şube gelip kapıdan almamış aksine şubeye gidip verilmiş kargo ve birden fazla kez yapılan bir şey değil yani bunun en azından müşteri yanlısı bir politikayla ayarlanması sınırının belirlenmesi gerekir.

  • bass solo take one  (14.03.17 15:50:45)