leyla ile mecnun

Leyla ile mecnun dizisinde mecnunun aslında bütün olayları yattığı yerden hayal ettiğini anlatan bölüm hangisi?

şu "ben de özledim" diye yaptıkları spinoffun ilk bölümü diye hatırlıyorum o muhabbet.

  • passion rules the game  (13.03.17 14:54:27)
passion +1
l&m'de değil, ben de özledim dizisinde yayınlandı o bölüm.

  • paçalı don  (13.03.17 14:55:38)
ben finalde böyle bir şey var sandım..Teşekkürler..

  • gazmaskesi  (13.03.17 14:59:53)
başlığı görünce burnumun direği sızladı :(

  • sarlatan  (13.03.17 15:08:00)
o nasıl bir spoilerdır arkadaş.

  • blue eyes white dragon  (13.03.17 15:10:01)
Spoiler uyarısı yapın. Ben diziyi izlemedim ve izlemeyi düşünüyordum:/

  • peggy  (13.03.17 15:15:35)
ben de özledim'in ilk bölümünde geçen birkaç dakikalık bir kısım orası.
ama gerçek son değil o, geyik sadece. spoiler yok yani rahat olun.

  • anonim yazar  (13.03.17 16:48:51)
----spoiler-----
gerçek son değil diyorsunuz da dizi boyunca bu finale referanslar verilmiş sık sık. bence benzer bir son vardı kafasında. sonuçta absürd olayların geçtiği biz leyla ile mecnun evreninin hayal olması hiç de mantıksız değil. mesela bir bölümde erdal mecnuna sen beni tuzluk olarak mı görüyorsun diyor.
erdal'ın eşi karabiber. çocukları yumurta.
yavuz eve hiç kapıdan girmedi doğru.
yani bu final bence doğruydu.
----spoiler-----
  • etsiz cig kofte olmaz  (13.03.17 17:08:58)
Gerçek son değil. Hadi diyelim gerçek, Behzat Ç ile ortak bölümü var o da mı hayaldi?

  • clones  (13.03.17 18:22:20 ~ 18:23:16)
@clones yattigi yerin tam karsisinda televiyon var ve behzat c de donemin populer dizilerinden onu da hayal dunyasina katmis olamaz mi?

Tabi ki bu sekilde son bayagi kopukluklari da beraberinde getirdi, ama bu dizi de normal bir sekilde sonlandirilmadi ki...
  • denizgonen  (13.03.17 18:27:01)
@denizgonen behzat ç'de yayınlanan bölüm de mi hayal o zaman?

  • clones  (13.03.17 19:31:10)
spoiler uyarısı mı? Aslında ben bu diziyi yayınlanırken dahi izlemedim. Ama çarşaf çarşaf her yerde dizi finali var. bir sezon izledim geçen ay sonunu zaten duymuştum.. bu zamanda spoiler her yerde.

  • gazmaskesi  (13.03.17 22:14:05)