Kahvaltıda sıcak yada soğuk içecek

içmeyi neye göre karar veriyorsunuz?

Ben kahvaltıda sıcak bir şeyler varsa soğuk içecek içerim, ayran, portakal suyu, meyve suyu gibi

Ama normal domates peynir salatalık vs li kahvaltı ise çayı tercih ederim.

Sizde böyle bir seçim var mı?Kahvaltıda ne olursa olsun çay mı yada meyvesuyu mu içiyorsunuz?

rutinde çay yada sütsüz filtre kahve içiyorum. yani sıcak. ancak bazen çok canım istiyor soğuğa yakın bir şeyler o zaman ziyagil ailesinden bir üye gibi çayla beraber portakal suyu da içiyorum.

  • carabelli  (12.03.17 11:28:32)
Ben kahvaltı da dahil yemek yerken içecek içmem pek. Aklıma gelirse kırk yılda bir çay içerdim kahvaltıda evdeysem ama 2 aydır falan biraz alıştım çay içmeye. Meyve suyunu severdim ama artık hazır içeceklerin hiçbirini içmiyorum, evde kendim sıkmaya da üşeniyorum. Zaten kendim de sıksam çok şekerli. Kahvaltıda bir şey içeceksem yeşil çay ya da normal çay içiyorum bu yüzden sadece.

  • ms brownstone  (12.03.17 11:29:06)
Soğuksa çay, sıcaksa portakal suyu tercihimdir.

  • kaymaktutmayansicaksut  (12.03.17 12:20:55)
kahvaltı içeriğine göre değil de canım ne istiyorsa

  • yuvarlanantencereninkapagi  (12.03.17 12:26:30)
cay konusunda bir takintim yok ama kahvaltida cay icmeyi severim. sonrasinda ise mevcutsa bi de portakal suyu patlatirsam benden iyisi yok :)

  • in vino veritas  (12.03.17 12:57:33)
kisin cay, yazin meyvesuyu

  • mayeskuel  (12.03.17 13:02:44)
Her türlü çay.
Ha bazen işteyken simit yanında ayran alıyorum, o da güzel oluyor.

  • zwiegesprach  (12.03.17 13:29:10)
Ben su dışında bi şey içemiyorum yemeklerde.

  • jazzabel  (12.03.17 14:13:13)
Sabah babamlar ne koyarsa onu içiyorum. Ben kahve diyorum ama kakaolu süt, portakal suyu, ıhlamur, kuşburnu oluyor. Çayı akşamları içeriz genelde.

  • Lim5  (12.03.17 15:00:41)
kahvaltının ana içeceği kim ne derse desin türkiye sınırında çaydır. - zenginlerin portakal suyu olayını es geçiyorum-

  • blue eyes white dragon  (12.03.17 15:07:32)
Çayı kırk yılda bir içen biri olduğum için genelde portakal suyu ya da kahve oluyor. Onun için de özel bir tercihim olmuyor. Sadece yazin çok sıcakta kahve içemiyorum.

  • fraise  (12.03.17 15:19:13)
sezonuna gore ve o keyfim ne isterse. vakit varsa skma portakal suyu. yoksa soguk sut. normal zamanlar sicak cay. uzun ozellikle haftasonu kahvaltilarinda kombinasyon oluyor.

  • samicin  (12.03.17 22:41:15 ~ 22:41:30)
soğuk içmem, sevmem kahvaltıda çay

  • faik abi  (13.03.17 01:14:23)
çay içmeyi tercih ederim genellikle ;)

  • duyond  (13.03.17 01:32:33)
kışın çay, yazın çay.

  • Apocalypse  (13.03.17 01:34:47)
Mutlaka çay her zaman

  • mutlusismankedi2015  (13.03.17 01:38:37)