Cevaplarda +1 olayı saçma değil mi?

şu 'nick +1' olayından bahsediyorum.

diyelim ki söz konusu duyurunun 3-4 cevabı var. altta birisi üsttekini kastederek 'nick +1' şeklinde yanıt vermiş. bunda problem yok.

ama cevap sayısını artınca okuma kalitesi inanılmaz düşüyor bence. 15 cevabı okuyorum altta 'nick +1' var. haydaa, çık yukarı nicki bul, ne demiş bir daha oku, ölme eşeğim ölme. size de zor gelmiyor mu böylesi?

ha, daha iyi bir önerim var mı? yok. bunu düşünerek verdiğim cevapları öylece bırakmayıp 'bence de böyle böyle' diye devam ediyorum. ortak bir çözüm çıkar mı, hatta en başında bu bir sorun mu, hiçbir fikrim yok. düşüncenizi merak ettim.

Saçma değil, zor gelmiyor. Soruyu sorana da yardımcı oluyor.

  • devilred  (09.03.17 23:41:10)
Devilred +1

  • bigbadabum  (09.03.17 23:44:15)
başka sitelerde @hede +1 olsa @hede'nin üzerine tıklayıp direkt yazdığına gidebilirsin ama burda öyle değil.alışkanlık işte.

  • mungojerry  (09.03.17 23:44:28)
ben de öyle düşünüyordum ama soru sorana bir nevi anket gibi yönlendirme yapıyor. Yani ulan bu kadar adam bu kişinin fikrini desteklemiş ben de onu yapayım bari dedirtebilir. gibi geliyor bana

  • faik abi  (09.03.17 23:44:43)
devilred +1

  • archmage mahmut  (09.03.17 23:44:56)
Site gelişime açık olsa donanımhaber'deki gibi bir alıntılama ile çok kullanışlı hale gelir cevaplar da neredeee :(

i.hizliresim.com

Şu haliyle de saçma değil ama beni rahatsız etmiyor.
  • chicha  (09.03.17 23:47:38)
devilred +1 :D

  • klar  (09.03.17 23:49:24)
@devilred, @faik abi, soruyu sorana yardımcı oluyor tabii ki, onunla ilgili bir şey söylemiyorum. akıcı okuma konusunda sıkıntı çıkarıyor.

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (09.03.17 23:50:25)
ya diyelim ki 3 cevap var kararsızsın, 2 kişi gelip bir cevaba +1 bırakıyor. +1 verilene güvenin artmaz mı?

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (09.03.17 23:50:46)
ayrıca birinin klar +1 yazdığını görünce de kendimce mutlu oluyorum :)

  • klar  (09.03.17 23:52:56)
@proletarier, artar. yahu duyuru içeriğini okumuyor musunuz :) saçma yerine başka bir şey diyeydim iyiydi.

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (09.03.17 23:56:45)
Bilgi, doğruluk, öğrenme sorularında +1in onay babında önemli olduğunu düşünüyorum. Ancak görüş, düşünce sorularında +1i samimi bulmuyorum, iki kelime de olsa yazılabilinir diye düşünüyorum.

  • konstantin dimitric levin  (10.03.17 00:02:29 ~ 00:11:32)
Evet fazla cevaplarda karışıyor, zor olabiliyor.
Cevablara like yapılabilse iyi olurdu.

  • peggy  (10.03.17 00:09:18)
@konstantin +1 ehehee

  • nocturness  (10.03.17 00:35:47)
faydalı oldugunu düşünüyorum. cevabı pekiştiriyor.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (10.03.17 02:00:44)
@klar +1 sen mutlu ol diye pampa.
Bence okuma kalitesini düşürmüyor. Tekrar bakmak zorunda hissetmiyorum kendimi,zaten okumuş oluyorsun.

  • fasulyek  (10.03.17 03:10:17)
Yukarıdakiler +1

  • basond  (10.03.17 07:32:20)