Eminonu tuhafiye

Merhaba boyle biraz toplu ivir zivir alisverisi icin nerelere bakmaliyim? Hic bilmiyorum, ciktim oyle. Akliniza bir yerler gelirse paylasirsaniz cok sevinirim. Tesekkurler:)

eminönünde mısır çarşısının arka tarafı
hasırcılar caddesi ve tahtakale caddesi ara sokaklarda tuhafiyeciler varr.

  • avalist  (08.03.17 14:52:08)
Tuhafiye de eminönü öyle bir yer ki bir sokakta handa sadece yüncüler var,
bir sokakta sadece tülbent işleri satıyorlar,
bir handa bir sürü kuaför malzemeleri -tokadan koruyucu maskeleri vs. kuaförlerde bulabileceğin herşey orada yarı fiyatına var-
hediyelik eşya gibi şeyler veya evine dekoratif eşyalar istiyorsan da en favorim şark han.
oraya uğramadan eminönüne gittim deme,
yerlerini bilmiyorum her seferinde tesadüfen buluyorum buraları orası ayrı
-.-
  • part time pollyanna  (08.03.17 15:28:30)
kürkçü hanın giriş katında köşede şenel tuhafiye var bayağı büyük ve ürün çeşitliliği çok fazla. etamin için alışverişlerimi oradan yaparım genelde. tavsiye ederim. eğer orada bulamadıysam da kürkçü handan çıkıp aşağı yürüyünce 2. dört yol ağzından tam karşıya girdiğinizde yarım şişeci hanın alt katında şerifoğlu tuhafiye var. orası da aynı şekilde büyük ve ürün çeşitliliğinin çok olduğu bir yerdir. onun dışında etraf hep tuhafiye fakat her iş gününde öğle tatilini buralarda geçiren biri olarak bu ikisi favorimdir :)

  • kakamelsokoban  (08.03.17 15:29:26 ~ 15:30:08)
@kakamelsokoban aradigim seylerin cogunu ben de serifoglu tuhafiyede buldum ama sabit fiyatti. Sonradan bir kosedeki haser tuhafiyede acayip indirim yaptilar. Genel olarak alacahamam cad. Guvener ve marputcular is hanlari misir carsisi arkasi cennetti:)) etamin ben de aldim ama dagoglu haninda bursa pazarından. Bir dahakine Şenel e de bakicam cok tesekkurler.

  • Domuz  (08.03.17 16:54:21)