kadınları ilgilendiren meme sorusu

şimdi sayın hemcinslerim, amacım burayı kadınlar kulübüne çevirmek değil ama zaten küçük olan memelerim 56 kilodan,45 kiloya düşünce iyice yok oldular. tahta gibi dümdüz değilim elbet ama daha büyük olsunlar istiyorum ve sağda solda çok fazla "rezene çayı için. östrojeni tavan yaptırıyor bu yüzden de memeler büyüyor" diye yazan görüyorum. aslı astarı var mıdır? ya da başka şeyler deneyen var mı? genetik vs.demeyin nolur ailede herkesin memesi var ;_;
silikon da düşünmüyorum çünkü doğal durmuyorlar hoşuma gitmiyor. ben de suicide girls falan olmak istiyorum bıktım kankiler ;_;

aniden saçmalayan hormonlarımla değişen ter kokuma çözümü burada bulmuştum şimdi yine buradan umutluyum ;_;

not: utanan çekinen varsa mesaj gelsin.
erkekler bb.
not2: silikon yaptır demeyin. çok yakın bir arkadaşım yaptırdı ve benim hoşuma gitmiyorlar büyük olmadıkları halde. doğal değil üstelik yapan da işinin ehli bir insandı ama olmadı. hem bende bıçak altına yatacak göt yok.

Silikonlar artık öyle eskisi gibi yapay değil gayet doğal görünen silikonlar da var bence en kolayı o olur.
Bir şey daha var da arkadaşım yapardı sorayım şimdi yazınca mesaj atarım. Onun yaptığı daha çok senin istediğin türden bir öneri lakin pek işe yaradığını söylemeyeceğim :)

  • mutekebbir  (07.03.17 23:09:38)
@LeadingMan ya biliyorum tabii ki ama kilo da alamam şu anki görünüşümden memnunum.
üstelik sporsuz kalori ve makro sayarak kilo verdim şu an spora başlamayı düşünüyorum ve onu da yapacak olursam sırtımdan çıkacaklar korkarım ki. deli gibi çözüm arayışım bundan

  • dedi ayca  (07.03.17 23:20:18)
Silikon yaptirin bence, bence cok da guzel duruyor yeni silikonlar.

  • kassiopeia  (07.03.17 23:22:43)
görmeden bir şey diyemeyeceğim. hatta dokunmadan yorum yapmak falan...
bence o kadar da problem yapma. önemli olan memenin diri ve biçimli olması. sönmüş balon gibi değilse sıkıntı yapılacak bir durum yok. benim eski kız arkadaşımın da memeleri ufacıktı. o kadar küçüktü ki komple ağzıma alabiliyordum o derece.

seviştikçe irileşiyor bu arada, bilgin olsun.
  • mahone  (07.03.17 23:27:06)
4 senelik bir ilişkim var ve şu an mecburen aile evlerinde olduğumuzdan aktif bir seks hayatımız yok fakat geçen sene birlikte yaşıyorduk hevesle "MEMELERİM BÜYÜYECEK VUHUU" desem de herhangi bir değişiklik olmadı. hatta ilk seksten sonra da beklemiştim, hormonlar değişiyor ayağına ama yok yani nasıllarsa hala öyleler.

  • dedi ayca  (07.03.17 23:31:59)
caps?

  • rastinon  (07.03.17 23:54:03)
ya doğum yapacaksın ya damla silikon. Diğer yöntemler pek de işe yaramaz.

  • cursor  (08.03.17 00:02:32)
Merhaba, ben otçu memed.

Buzağı dili, keçi pisliği, davul tozu, minare gölgesi, dut yiyen yarasa kanadı kemiği, ökse otu, su kabağı çekirdeği vb şeylerle meme büyütme iksirleri hazırlıyorum. Tıpta da bu tip durumlar için çareler var fakat genelde insanlar buçak altına yatmaya korkuyor ve malumunuz iyileşme süreci uzun olduğu için ekstra bir çekince oluyor. Biz bu işi daha doğal yollarla, dışarıdan müdahale ile çözüyoruz. Dolayısıyla hem iyileşme süreci gibi bir süreçten geçmiyor hemde milyonların korkusu olan neşter-anestezi vb şeylerden sizi kurtarıyorum. Ama bi görmek lazım :( yani caps or didnt meme...

Şaka bir yana pek mümkün değil, meme dediğiniz şey büyük oranda yağ dokusuyla bezeli olduğu için genel oranı artırmadan "sırf mememde yağ olsun ama totişim büyümesin" durumu nahvayt :( biraz kilo almayı göze alıp spora ağırlık verebilirseniz bir ihtimal sadece o bölgenin bir nebze yağlı kalması kısmen mümkün.
  • Bowie  (08.03.17 00:36:34)
keten tohumu da biraz kitle kazandırıyor ama pek de manalı değil.
silikon yerine vücudunuzun kendi yağının enjeksiyonu daha mantıklı. lipoyla alıp enjekte ediyorlar.

  • red g  (08.03.17 01:02:40)
Ya doktora gitmeye param yok arkadaşlar...

  • dedi ayca  (08.03.17 01:23:02)
büyük memeli bir insan olarak yazıyorum, meme yükten başka bir şey değildir.

10 kilo kaybettim bir gramı ordan gitmedi. geri 10 kilo aldım bir gramı oraya gitmedi.

rahmetli babannem onca torunu içinden beni seçip bırakmış geni ve emin ol küçük meme kadar kıskandığım hiçbir şey yok. her şeyi giyebilirsin, giyim endüstrisi size çalışıyor. istediğin kadar dekolte verebilirsin, insanlar yiyecekmiş gibi bakmaz.

bu rahatlık bırakılmaz arkadaşım. sen beni dinle, sakın bununla uğraşma.
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (08.03.17 02:07:48)
@senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine yahu biraz büyüsün istiyorum ben de zaten. dekolte verecek memem yok anlıyor musun!!! keşke meme transferi yapabilseydik aramızda :(

  • dedi ayca  (08.03.17 02:12:39)
ostorjen alirsaniz meme buyur mu bilmiyorum ama benim bildigim daha cok kalca basen bolgesinden yag birikimine ve hatta daha beteri bu bolgelerde selulite yol aciyor, zaten yedigimiz ictigimiz herseyde ostrojen var, bu yuzden etrafta uzun boylu ucgen vucutlu adam yok gibi birsey, ozellikle bizimkisi gibi bilincsiz tavuk tuketiminin oldugu toplumlarda genclikte ortaasya genleriyle bidik, daha sonra yas ilerleyince bingil bingil adamlar goruyoruz, yani inanin siz yeterince tavuk yemissinizdir, bu arada istemediginiz kadar ostrojen almissinizdir, gidin bir endokrin uzmaniyla gorusun eger hormon degerlerinizde bir sorun yoksa hic kendinizin orasiyla burasiyla ugrasmayin, inanin kucuk meme iyidir, istediginiz sporu yaparsiniz, istediginiz kiyafeti giyersiniz, cok dekolte vermek istiyorsaniz keira knightley in sozlerine kulak verin, karayip korsanlarinda dekolte vermesi gereken sahnelerde makyaj hilesi kullanmislar, siz de ozel gunler icin boyle yapabilirsiniz. diger gunlerde de rahat rahat yasarsiniz. ego sorunu yasiyorsaniz bir iki yurtdisi gezisi sizi paklar, gorceksiniz ki memenin buyuklugu onemli degil, turkiye gibi baski gormedikleri yerlerde kadinlar nasil vucutlari olursa olsun dekolte giyiyor ve kendilerini seviyorlar.

  • mavicorap  (08.03.17 02:50:56)
Hormonal bir problemin hali hazırda yoksa dışarıdan alınan östrojen sana sadece problem olarak döner. Küçük meme her zaman düşük östrojen değil, meme çevresinde az sayıda reseptör anlamına da gelebilir. Bu durumda senin dışarıdan östrojen salgına yapacağın müdahale sana ancak ödem, şişmanlama vs. gibi yan etkiler olarak dönecektir. Kontrolsüz kilo alımı da kadınlarda geri dönüşü olmayan hasarlar bırakabilir.

  • arnold schwarzeneger  (08.03.17 10:13:27)