Dövme fiyatlama

Bir ton şeye göre fiyat değişiyor, evet, biliyorum ama işi "gerçekten" bilenlerden ortalama fiyat istiyorum.

Bilekteki dövmelerin üstte olanına benzer ve hemen hemen aynı boyutlarda bir dövme fiyatı ne olur?
Diğer görselde yalnızca ayın çok benzerinin 5x7 cm boyutlarında olanının fiyatı ne olur?

Genelde yaptırdığınız kişiye göre değişiyor bu fiyatlamalar ama, "X sanatçı ne kadara yapar" gibi bir şey sorsanız daha spesifik olunabilir aslında.
O aya benzeyen dövmeyi misal 1000 liraya yapacak olan birini de bulursunuz, 200 liraya yapanı da. Dövme sanatçısının tarzına, uzmanlık alanına, popülaritesine göre falan değişiyor.

  • sopiro  (07.03.17 21:32:24)
300-600 arası bir fiyat olur gibi geliyor bana bahsettiğin boyutlar için

  • gozu acik sevisen yahudi  (07.03.17 22:00:46)