yeni sevgilinizi şöyle bi durumda bulsanız

ilk uyuduğunuz gece (bi takım sebeplerden bi ay falan gecikmiş bi gece hem de) sabaha karşı uyuyorken "mmmmmm eski sevgilimi hatırlıyorum" - "eski sevgilimi unutamadım" arası bir cümle sayıklasa, ne düşünürsünüz?

gassihtir git onun yanına derim galiba. yok ya demem de bi laf sokmak icap eder ama :)

  • cekilmis gayfe  (07.03.17 00:26:47)
2 posta daha atar terk ederim.

  • prince legolas  (07.03.17 00:28:14)
laf sokmak nedir abi, ben olsam sutlardim. sevgili demissin baslikta sonucta ''oylesine'' takildigin bir kiz degil.

  • greenback  (07.03.17 00:28:15)
rüyasında bu tarz bir şey görüp sadece sayıklamış olabilir, yani bir anlamı olmayabilir.

ama her ihtimale karsı ardını arardım, burnundan getirirdim. tatmin olmazsam ayrılırdım.
  • yuvarlanantencereninkapagi  (07.03.17 00:31:54)
Ne bicim bi marjinal sorular/sorunlar. ne bicim insanlar buluyorsunuz yahu. yatakta eski sevgilimi unutmadim felan. bu kafaya bu rahatliga erismek nasil bi surec bilemedim.
ulan iyiki duz bi insanim.

  • yons  (07.03.17 00:49:54)
hani isim falan sayıklasa anlarım da, bahsettiğin olay tamamen rol kesmek gibi geldi bana. insan eski sevgilisini "eski sevgilim" diye mi sayıklar?? amacını bilemedim ama kız gerizekalı o kesin.

  • tughan  (07.03.17 10:28:21)
s.kt.r git onla uyu derim...

  • lcha  (07.03.17 10:34:32)
tughan +1,

sabah gazetesinin ortaya çıkardığı fuat avni - emre uslu - umut oran yazışmaları gibi. hatta hatırlayıp gülelim :) :
e.u.: ben emre bu arada, yani fuatavni.
u.o.: tamam biliyorum.
e.u.: suikasti düzenliyoruz değil mi?
u.o.: evet bugün bitiriyorlar işini...
  • luchetti  (07.03.17 18:11:54)
Hemen bir sonuca varmam, çünkü ben de uyuklarken sayıklayabiyorum ve sayıklarken delicesine saçmalıyorum ya da yalan söylüyorum. Zamanında uyurken "Beni küçükken kaçırdılar, o yüzden annem yıllarca dışarı çıkmama izin vermedi" gibi bir laf etmişim, ki öyle bir durum da yok. Rüyamda saçma şeyler görüp anlatmışlığım da var. Bir de tughan'ın dediği durum var; sayıklarsan adını sayıklarsın. Eski sevgili diye sayıklamak çok garip. Ancak rüyamda pembe dizi çekiyorumdur, ki çok taparım. Bir akşam pembe dizi, bir akşam yüksek bütçeli ve süper efektli aksiyon filmi, alıp elime mısırı izleyesim gelir ve yanımdakine de sayıklarım bir iki cümle.

  • aychovsky  (07.03.17 18:35:06 ~ 18:36:51)