kızılcık suyu

Kızılcık suyu veya en olmadı kızılcık arıyorum. Elite naturel'in oluyordu ama bayadır yok. Nerelerde bulabilirim bilen var mı?

İstanbul'dayım.

aktarlarda kurutulmuş kızılcık bulabilirsin. olmazsa marketlerde nadiren de olsa kızılcık reçeli olur, onu suyla karıştırabilirsin.

  • burty  (05.03.17 13:27:02)
kızılcıklar oldu mu?

mendilin elindeyse makro center'larda vardı gibi hatırlıyorum sanki :)
  • otonomo  (05.03.17 15:03:49 ~ 15:04:47)
kızılcık böyle bir zamanda olmaz. yaz sonu, güz başı gibi olur. memleketimde en azından öyle. antalya gibi sıcak şehirlerde nasıl olur bilmem.

kızılcık suyu candır ya.
  • blue eyes white dragon  (05.03.17 15:20:03)
Dışarda biraz dolandım kızılcık için; aktarlarda hiç yoktu, Çağrı markette en son kızılcık marmelatı buldum. Suyla karıştırınca nasıl olur diye emin olamamıştım ama gayet güzel oldu, fikir için teşekkür ederim burty ;)

İnternette biraz bakınınca gittigidiyor, n11 gibi sitelerde kızılcık suyu gördüm. Bazı doğal ürün üretip satan yerler de marmelatını, reçelini, kurusunu satıyor. Belki arayan olursa diye buraya da not düşeyim.
  • rabbititus  (06.03.17 23:40:52)