ifşa hususu

bu gecemi adeta şenlendirdi. emeği gecen herkese sevgiler <3

siz de eğlendiniz mi? bence anlamsız ama keyifli bir etkinlik. her seyi gözümde canlandırırım ve gereksiz düşünmeyi severim. yani neredeyse herkes hakkında bir görsel önizlemim var. böyle görünce de hoşuma gidiyor, kendimce eğleniyorum......

eh işte.

  • benaslindayohum  (04.03.17 03:12:11)
ben güldüm eğlendim ama katılım az ve zayıftı.

  • basond  (04.03.17 03:19:56)
gayet eğlenceliydi her zamanki gibi. sonuçta amaç kim neciymiş falan değil. gırgır şamata.

  • isott  (04.03.17 03:22:02)
herkese tesekkurler efenim.

  • seyirdefteri  (04.03.17 03:23:13)
evet, bence de.
tabii, her zaman olduğu gibi, bu sefer de "aa, bu böyle miymiş?" diye şaşırdım. nedense o kişinin yazdıklarıyla görüntüsü arasında ister istemez bağ kuruyorum.

mesela burada verdiği cevaplar çok olgun olanlar genç, gırgır ve şamatasına yazanların orta yaşlarda olması beni şaşırttı :)

bir de serzeniş filan değil ama herkes "en havalı", "en güzel" fotoğraflar yerine direkt normal çekilmiş fotoğraflar koysaydı daha çok iyi olurdu. belki de çirkin hasedidir bu yaptığım, bilmiyorum :P
  • m e b  (04.03.17 03:37:16)
Güzel vakit geçirdim ifşalara bakarken. Ancak kiminle konuştuğumuzu, yardımlaştığımızı bilmemek de ayrı bir keyif veriyor sanki. İfşalar gizemi ortadan kaldırıyor, bu da dezavantaj gibi geliyor bana.

  • md11  (04.03.17 03:44:24 ~ 03:45:04)
@m e b senden sonra sidik yarışına döndü olay.
merak ettiğim 1-2 isim vardı. onları da görmüş oldum.
sıradaki ifşayı bekliyorum.
  • nocturness  (04.03.17 03:45:03)
kısa aralıklarla ifşa yaptım diye benle ilgili soru açan sen dğeil miydin, ben mi yanlış hatırlıyorum.

  • elorelia  (04.03.17 10:44:19)
senle alakalı değil, ifşanın neden yapıldıgıyla alakalı bir duyuru acmıstım.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (04.03.17 14:54:24)
tüh kaçırmışım.

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (04.03.17 14:55:50)