Doctor Who'ya 5. sezondan başlanır mı?

Soru başlıkta?

ben david tennant'ın şiddetle izlenmesi taraftarıyım. hatta izlenebildiği kadar fazla bölüm ve ardından çok daha keyifli bir broadchurch.

buradan steven moffat'a bir hayranlık oluşacaktır, sonra ver elini sherlock.

sonra matt smith'i de the crown'da görürsek şaşırmamak gerekir.

ekleme: çok daha keyifli bir broadchurch derken doctor who'dan daha keyifli anlamında değil, broadchurch çok daha keyifli bilindik bir david tennant'la anlamında. ok.
  • tempor  (24.02.17 00:43:41 ~ 00:45:32)
başlanmasa daha iyi olur. en güzel sezon olan 3ü kaçırman kötü olur.

  • dafuq  (24.02.17 01:02:59)
çok da güzel başlanır, iyi seyirler.

edit: david tennant sevmeyen kıslar eklesin :(

edit2: güzellik; david tennantsız hava sahası. tşkler tşkler.
  • narudocko  (24.02.17 02:51:50 ~ 03:26:09)
Kesinlikle başlama doctor who'nun bir geçmişi var, karısı var bunların background'ını bilmeden nasıl anlayacaksın ki, neye göre çok güzel diyorsunuz arkadaşlar, saçmalamayın plis. 1. Sezonu izleme hadi neyse de ama 2 den sonrası have to bence ayrıca rose'un hikayesini izlemeden doctor who izledim demeyin :(.

  • maria callas  (24.02.17 03:14:08)