Çok çarpıntı var

Selam

3-4 gündür gidip alacak vaktim ve takatim olamadığı için antidepresanımı içemedim, ki 2 doz alıyordum, yakın zamanda doktor bu çarpıntıdan dolayı 2'ye çıkarmıştı.

Şu anda hem çok açım hem uykusuzum hem biraz öncebi mesai arkadaşımız birden fenalaştı hem de ilacı alamadım. Çarpıntı normal mi? Ev 40 km buradan, kalkıp gidecek halim yok yahu napıcam ben?

2 doz olarak kac mg dan bahsediyosun ki? 100mg ustuyse yoksunluk hissi carpintiya sebep olabiliyor.

Onerim nefes egzersizleri yapip nefesini duzenlemeye calis. Sakin kalmak icin. Ya da cok kotuysen yakin bi eczaneye git pasiflora falan al.
  • superfluid  (23.02.17 14:54:50)
Lütfen müsait vaktinde önce en yakın eczaneye gidip tansiyonunu ölçtür.

Bol su iç, oksijen al, stres yapma.

İlaçlar şakaya gelmez.
  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (23.02.17 14:57:15)
Toplam 40 mg. Bişey değil aslında. Neyse. Çok teşekkürler.

  • yaren  (23.02.17 16:20:58)
eczaneden git alıver yedek dursun iş yerinde.

  • jamswety  (23.02.17 16:40:11)