uzaya ailecek gitme imkanınız olsa gider miydiniz?

Geri dönme şansınız yok, tek gidiş.
Ama gidebildiğin, yaşayabildiğin kadar gidip rapor sunmak. Bu şartlarda gider miydiniz?

Para, isim, şan şöhret için olmazdı sanırım.

Bir de böyle bir düşünceyle neden bu zamana kadar gidilmedi.

başka aileler de olacaksa olur. sevişmek de lazım ve enseste karşıyım.

  • la rana  (22.02.17 00:42:09)
hayır. çünkü neden gideyim?
insanoğlu için hiçbir şey değmez. dünya'ya bakınca insanın içi gidiyor, bok ettik doğayı, içindekileri, her şeyi...

  • m e b  (22.02.17 00:43:13)
gitmek istemezdim sanirim, o kiyafet cok agir gozukuyor, surekli onu giymek lazim, denize girmeyi seviyorum, yaz mevsimini seviyorum, saclarimin ruzgarda dalgalanmasini seviyorum, kis mevsimini bile arada seviyorum, daha dunyada gormedigim binbir guzellik var. bunlardan mahrum kalmak istemezdim sanirim cunku olum gibi bir sey olurdu ama kimse olmezdi...
gidip gelmeli olursa olur.

  • kassiopeia  (22.02.17 00:44:59)
tek giderdim belki de aileyle hayatta gitmem ya düşünemiyorum anne baba fikan uzayda süzülüyoruz ajahshdhjs ay pardon

  • blacksky  (22.02.17 00:46:36)
Gidip gelmeyi unutun, dünyada ne yapıyoruz ki, işe git eve gel avm'ye git. Bunlar olmadan da yaşanamaz mı.
Sürekli uzay elbisesinde olmayacaksınız.
Aile yaşama umudu için iyi olur. Çoluk çocuğa karışırsın, evlatlar devam eder.
  • rhan  (22.02.17 00:51:01)
Uçağa bile binmekten korkuyorum ben yükseklik fobim yüzünden, mümkün değil kimse uzaya çıkaramaz beni.

  • devilred  (22.02.17 00:52:44)
uzaya derken, nereye mesela? hangi gezegene vs.

uzayda gezegen gezegen galaksi galaksi dolaşabileceksek bi ihtimal. diğer türlü gitmem.
  • yuvarlanantencereninkapagi  (22.02.17 01:58:43)
passengersdaki gibi gidiliyosa evet gitmek isterdim.

  • miss magara kadini  (22.02.17 02:20:10)
giderim.

tarihe geçiyorum, niye gitmeyeyim?

"Bir de böyle bir düşünceyle neden bu zamana kadar gidilmedi."

çünkü çok pahalı ve sürdürülebilirlik açısından mümkün değil, teknoloji henüz o kadar gelişmedi.
  • hayirsiz  (22.02.17 02:31:46 ~ 02:33:14)
Kesinlikle gitmem.
Gökyüzünü seviyorum ama burdan bakarken seviyorum gitmek istemiyorum.
Hava olmadığını sadece tüple nefes alabileceğimi düşünmek şimdiden boğuyor beni.
  • megalomaniac  (22.02.17 02:42:36)
ailemle gitmezdim.

  • elorelia  (22.02.17 10:12:42)
ne işim var gitmem. uzaya gidecek imkanım varsa dünyayı gezecek bol tatil yapacak imkanımda vardır öyle şeyler yaparım.

  • yue  (22.02.17 11:02:15)