Ciddi ilişki nasıl oluyor?

23 yaşındayım. Bu zamana kadar lisede hoşlandığım bi kız oldu. Bir süre konuştuktan sonra koptuk. Üniversitede bir iki sene görüştüğüm bir kız arkadaşım oldu. Onla da zamanla koptuk. Zaten ömür boyu görüşmezdik. Kafa yapılarımız farklı.

Şimdi ben tek çocukların olduğum için genellikle yalnız büyüdüm. Annemle yaşadım. Bu yüzden içten içe bir aile müessesesi isteğim var. İçimden geçen en büyük istek de temiz, dürüst birisiyle tanışmak. Özellikle instekramda millet kız arkadaşlarıyla elele kolkola çok mutlular. Evlenirler herhalde..

Evli olanlar, evliliğe nasıl karar verdi? Yani uzun süren ilişki sonucu mu oldu yoksa kısa sürede tanışıp evlenildi mi? Mutlu musunuz?

evlenirler herhalde... :)
hem kafa olarak hem fiziksel(ten uyumu vs) olarak her bakımdan uyumlu olduğumuz birini buluyoruz. daha doğrusu denk geliyor işte aramakla bulunmaz. evli değilim ama 6 ayda evlenen de var 4 yılda evlenen de. önce işte bu diyebileceğin kişiyle tanışman lazım. 23müşsün ben hayatımın aşkıyla 24 yaşında tanıştım 2 yıl oldu. işin gücün oturmaması sebebiyle daha evlenemedik. ne zaman nerden çıkacakları belli olmuyor. :) akışına bırak.

  • sanguine mcqaer  (20.02.17 18:29:58)
temiz derken?

günde 3 defa duş alması mı gerekiyor?

İnstagram'a fazla takılma. O çok mutlu dediğin hayatlardan neler çıkıyor...

Bu işler nasip işi.

6 ay da evlenen de var 10 yıldır sevgili olan da.
  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (20.02.17 18:40:25)
mcqaer +1

kafa ve ten uyumunu buluyorsun, gelecek planlarının birbirine uyduğunu fark ediyorsun, koşulsuz güveniyorsun, gerçekten yanında huzuru buluyorsun ama tabi bunları karşı tarafta da gözlemliyorsun, tamam diyorsun bununla öyle bir ömür geçiririm ki her anına (iyisine, kötüsüne) değer.

her şey sonsuza kadar güzel olmayacak, kötü günler de olacak, zor günler de olacak, bunları birlikte omuz omuza aşabiliyor musun? bunlara da bakman gerekecek.

işte o anda bi bakıyorsun çatal bıçak seti almaya başlamışsın :)

ps: (o instagramdakiler evlenmeyecek, kesin bilgi)
  • benaslinda  (20.02.17 19:06:29)
evlenilecek birini bulmak artık çok zor.

  • prince legolas  (20.02.17 19:15:00)
temiz derken sıfır veya çok kilometre yapmamış arıyor :)

  • kelepir  (20.02.17 21:24:39)