Sevgiliniz sizinle ilgili bir şeyi unuttuğunda/yanlış hatırladığında

Ne düşünüyor/hissediyorsunuz?
Mesela daha önceden konuştuğunuz bi konu hakkında bi şey söylediğinizde aradan zaman geçince o şeyi söylediğinizi tamamen unutuyor ve "hayır söylemedin" diyor ve bu sık sık oluyor.
Ya da (eski sevgilimden bi örnek olacak) "Çilek yerken oluşan yüz ifaden çok sevimli oluyor" diyor ama aslında o yüz ifadesi erik yerken oluşuyor. Birbirine karıştırıyor filan.

biraz laf sokar sonra geyiğe bağlarım, dert etmem.

  • washe  (19.02.17 22:58:03)
Kırmadan düzelt. Ama buna anlamlar yükleme. Sadece hafizasi kötüdür.

  • rahip janick  (19.02.17 23:02:02)
Bu arada düzeltme işini abartma. Rahatsız edici çünkü.

  • rahip janick  (19.02.17 23:02:18)
Evet, sık sık yapıyor ve üzülüyorum çünkü ben neredeyse birçok ayrıntıyı hatırlıyorum ama kasti yapmadığını biliyorum.

  • duyond  (19.02.17 23:04:32)
Ben de eski sevgiliden ornek vereyim, cok kez soyledigim ve benim icin onemli olan seyleri soruyordu hic bilmiyor gibi, ya da anlatinca ilk kez duymus gibi tepki veriyordu, sordugu zaman ben de ilk kez soyluyormus gibi soyluyordum. Daha once soyledigimi hatirlatmiyordum. Ama uzuluyordum tabii.

Bence bu eger bir hastaliktan vs kaynaklanmiyorsa, yani her seyi hatirlayip da sizin dediginizi unutuyorsa, onem vermediginin gostergesidir.
  • yuzır  (19.02.17 23:04:37 ~ 23:05:22)
ben böyle konularda biraz takıntılıyım. sevgilim bunu sık yapıyorsa ve unutkanlık (tıpkı sakarlık gibi) onda bir huy değilse, bozulurum.

  • filteria  (19.02.17 23:04:53 ~ 23:06:55)
kadınlar böyle gereksiz saçma şeyleri erkeklerden daha iyi hatırlar. bence sen de erkek gibi ol

  • cekilmis gayfe  (19.02.17 23:12:33)
Normal karşılıyorum. Bir sürü şey anlatıyorum aklında tutamaması normal. Çok önemlileri hatırlasın yeter.

  • muslugubozukhayrat  (20.02.17 00:22:36)
Bizde unutan taraf benim :( sevgili üzülüyor ama benim de elimden bir şey gelmiyor çünkü zaten çok unutkan biriyim. Markete giderken 3 şey alacaksam 1ini kesin unutuyorum o derece. Evet karşıdakini önemsemiyormus gibi oluyor ama bazen de öyle olmayabiliiir :/

  • turuncu tonlarda  (20.02.17 00:56:45)
Ona et yedirin, B12 eksikliği olabilir.

Ona küçük sürprizler (köfte, sucuk, kebap...) yapın.
  • grgn  (20.02.17 01:01:49)