Sevgili istemeyen kız

Selam,

Biriyle tanıştınız..hem telefonda hem yüzyüze muhabbet güzel. Çok fazla abartmadan önemsediğinizi hissettirmeye çalışıyorsunuz ama ortada bi açılma, hoşlandığını belirtme durumu yok. Buna rağmen kız hissediyor ve ben hayatımda kimseyi istemiyorum diyor. Belli bir zaman sonra ufak bi kıskanma belirtisi gösteriyorsunuz ve kız yine kimseyi istememe setini önünüze çekiyor ve kızla iletişim kopma aşamasına geliyor. Şu an yoğun bakımda yani durum..

Kız size iyi geliyor ve en azından durumu yoğun bakımdan çıkarmak istiyorsunuz.

Zaman verme klişesine dayanarak (ki hiç inanmam) bir süre konuşmuyorsunuz. Şu an aldığınız tek aksiyon bu. Biraz zaman geçtikten sonra (artık kaç günse) ne yapılabilir.

Not: Bu işin sonu b.k..hazır yoğun bakımdayken çek fişini önerisi şu anlık ihtimal dışı. Bunu diyecekseniz boşuna yorulmayın)

Yedeğe atmış işte. Sevgili istemeyen kız olmaz, beğenmediği erkek olur

  • empedokles  (19.02.17 20:47:15)
önüne bak, hayatında yeteri kadar drama yok mu? doğru kişi ile karşılaştığında her şey akıp gidecek, böyle sorunlar yaşamayacaksın.

  • tutmayın küçük enişteyi, salıverin gitsin  (19.02.17 21:01:13)
sevgili istemeyen kiz tabiki olur. onceki iliskisi cok sarsintili veya cok kotu sekilde bitmisse bir sure soguyabilir ama bu gunlerle degil aylarla hesapla nir. ben senin yerinde olsam tamamen uzaklasip umudu keserdim. kendi gelmek isteyince gelecek emin olabilirsin.

  • yeni dunya duzeni  (19.02.17 21:02:10)
yıl olmuş 2017 hala bunu yiyen erkekler var :). seni istemiyor seni.

  • kelepir  (19.02.17 21:07:25)
Cool till die. Düsturun bu olsun kaptan. Çoğu hatun sana iyi gelir. Takıntılanmanın lüzumu yok. Vakit kaybetme, sevebileceğin ve karşılık da alabileceğin birileri bu saçma ısrarın yüzünden uçup gidebilir. Sonra duvara vurursun kafayı.

  • kargn  (19.02.17 21:12:31)
Israr, baskı, aşırı istek falan. Seveceği varsa da insan uzaklaşıyor. Bi erkek olarak diyorum bir de bunu. Yapmayın. İstemiyorsa üstüne gitmeyin.

  • birşeylersoracağım  (19.02.17 21:14:18)
"Seni beğenmiyorum" un kibarcasını söylemiş.

  • komando kani var bende  (19.02.17 21:24:59)
kız sevgili istemiyor değil, seninle sevgili olmak istemiyor. bunu kibarca söylemiş, bence üzerine gitmeye gerek yok. sen daha adım atmadan seni engellediyse bu seni istemediği anlamına gelir.

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (19.02.17 21:27:42)
lütfen ısrarcı olmayın, sevgili istemiyor olabilir fakat size karşı da hiçbir beklentisi yok muhtemelen. o yüzden daha da üzerine düşerseniz, boğucu olabilirsiniz.

  • chihirovekohaku  (19.02.17 21:39:44)
Bir anımı anlatayım kısadan;

Zamanında bir kızla tanıştım, ilk adımı o attı diyebilirim. Tanışma adımını attı yani. muhabbet ilerlemeye başlayınca hoşlandığımı, birlikte olmamız gerektiğini ifade etmeye başladım. Sana dediğinin aynısı dedi bana ''Şu an ilişki düşünmüyorum, biraz zamana ihtiyacım var'' peki dedim. Muhabbet ediyoruz hala aradan 1 ay geçince ''Bu zaman bize hiç uğrmayacak herhalde'' dedim. O da ''Senlik bir şey değil, gerçekten istemiyorum'' dedi.

Muhabbetimiz kesildikten 1 ay sonra aklıma gelip İnstagramına bakınca bir başka çocuk ile sarmaş dolaş fotoğraflarını gördüm :)

Ne anlatmak istediğimi bu hikayeden anlarsın umarım :)
  • eazy  (19.02.17 22:00:50)
Seninle olmak istemiyor olabilir, herhangi biriyle de istemiyor olabilir. Bu kısmı sorgulamak kimseye düşmez. Kız istemiyorum dedikten sonra ısrar etmenin haklı bir tarafı yok. Kendi hayatina bak sen. Kız istemiyorum demiş iste. Sen ona iyi gelmiyorsun demek ki. Karsilikli bir seyler olsa hicbir sey bu kadar zor olmazdi zaten emin ol. Doğal akışında olmayan seyleri oldurmaya calismaya gerek yok.

  • aquarium  (19.02.17 22:07:26)
Kız seni beğenmemiş

  • neferkitty  (19.02.17 23:12:09)
sen elmayi seviyorsun diye elma seni sevmek zorunda degil. fazlasi tacize girer. uzak durun, onun niyeti varsa iletisime girer zaten.

  • thewizardofearthsea  (20.02.17 00:09:01)
sevgili istemeyen kız yoktur beğenmeyen kız vardır +100
yemeyin bunları, boşuna kürek çekmeyin

  • hopp  (20.02.17 01:09:14)
Kimse dememis ama " hayatımda kimseyi istemiyorum" demek "hayatimda seni istemiyorum" demek.
Dostum duymak istedigin cevabi almak istiyorsun ama hayal dunyasinda yasama. Bosa kurek cekiyorsun:)
Fisi cekip cekmemen onemli degil, hasta zaten olecek anlatabiliyor muyum?
  • stavro  (20.02.17 01:37:01 ~ 01:38:23)
%99 kızın gözü başka birisinde. sende de onun kadar olmasa da gözü var. belki o olmazsa yedek olarak sana gelir boşluğa düşecek çünkü.

%1 kızın altta yatan sağlık sıkıntısı var bunu sana söyleyemiyor.
  • aat bh  (20.02.17 02:56:05)
belki de durum cok farklidir. belki de sana anlatamadigi bir sey vardir:

www.youtube.com
  • ubi dubium ibi libertas  (20.02.17 03:31:42)
iki ihtimal var,

1-) kız seni beğenmemiş.
2-) kız gerçekten kimseyi istemiyor.

istatistiksel açıdan bakarsak bence cevap 1 ama senin için değişen bir şey yok yine, olmaz bu kızla. herkesin başına gelebilir, sana özel bir durum yok.

zorlamaya gerek yok, fazlası diğer arkadaşların da dediği gibi rahatsızlık verme haline aşamasına geçebileceği için bence daha fazla bir şey yapma.

@eazy'nin dediğinin aynısı benim de başıma gelmişti, ajhsgajhfsgh :D

tabi bizim zamanımızda instagram yoktu, o zaman facebook'un arayüzü bile ingilizceydi :)) 10 yıl olmuştur herhalde, bu duyuruyla onu da hatırlamış oldum.
  • hayirsiz  (20.02.17 03:41:44 ~ 03:45:16)