daha önceden hangi duyuru moderatörünün işlem yaptığı gözüküyor muydu?

s.b
gözüküyorduysa neden kaldırıldı.

Evet. Nicklerine özel soru açılmasın ya da küfür edilmesin kendilerine mesajla diye kaldırılmış. E saçma tabii.

  • devilred  (19.02.17 15:57:29)
Görünüyordu kin ve küfürler oluşuyordu

  • basond  (19.02.17 15:58:16)
ya bişey dicem olmucak da şimdi bir tane gevşek mod için bütün modlara aynı anda küfür ediyorum daha mı iyi oldu. sözlükte bile bu kadar salak salak kurallar yokken burda olması garip

  • masa penisi  (19.02.17 15:58:56 ~ 15:59:33)
modları korumak için kaldırıldı. iyi oldu bence.

  • kurnaz  (19.02.17 17:37:46)
Gözüküyordu. Her sabah duyuruyu ayrı bir küfürle açıyorduk. Bazen haklı olan oluyordu ve özür diliyorduk ama çoğunlukla "Ben küfretmişim, silmişsiniz" ile başlayan bir mesaj küfürle devam ediyordu. Çelik gibi siniriniz yoksa, çok da başa çıkabileceğiniz bir durum değil yılın 365 gününün 360'ında sabah küfürle uyanmak. Syasi tartışmanın olduğu zamanlarda aynı gün 3 kere gaşidt, en az bir 5 kere terörist, birkaç kere de yobaz ilan edildim. Daha üstüne tehdit yedim yanu; "Seni bulur, yakarım" diyen oldu ve buradaki bilgilerimle beni bulmak çok zor da değil. Hata geçen gün öğrendim; 9 yıllık vesikalık bir resmim elden ele dolanıyormuş "Nahan da Aycho bu" diye. Ya, gönüllülük uslulü yapılan bir şeyde saçma bir duyuru ve onun cevabı için bize zarar geldiğinde kullanıcı arka çıksa ne olur, compumaster arka çıksa ne olur, en fazla "Hayvanmış yapan" der geçersiniz. Bunun üstüne "Sen benim cevabını silme, başka mod silsin. Sen bana kılsın ondan siliyorsun"lar vardı ki, silinmeler hep ortak kararımızdı. Açıkçası isimlerimizin görünmediği gün bayram eden taraftım. Hepimiz bayram etmedik ama artık slerken korkmam gerekmediği için çok mutlu olmuştum ben. Bir de kişisel hayatımdaki değişikliller için artık eskidi kadar aktif de olmayınca küfürü çok az yiyorum. Kafam aşırı rahat. Bir modun küfür yemesi için aktif olması yetiyor. Haklı, haksız olmasına gerek yok, duyuru ya da cevabı silince anında yiyorsun zaten. Kişisel olarak şu süreçte hollowlife'ı inanılmaz takdir ettim, adam Man of Steel'miş resmen.

Eğer bir cevabın haksızca silindiğini düşünüyorsanız, keyfi bir durum olduğunu düşünüyorsanız, aktif bildiğiniz herhangi b çr moda mesaj atın. Erken olur, geç olur ama ilgleniriz. Söz. Şu da var; aktif olan mod çarçabuk silmese o cevap büyük olasılıkla aktif olacak başka bir mod tarafından da silinir büyük olasılıkla. Ortak kararla sildiğimiz duyuru da çoktur sanırım.

Bana içinizden ya da dışınızdan ettiğiniz küfür önemli değil. Her sabah okduğum ilk beş mesaj bu olmadığı sürece sorun yok benim için. Anama küfretseniz de sorun yok, koskoca kadının seks hayatı beni ilglendirmez.

Monilden deli gibi imla hatası yapmışım bilgisayara geçince düzeltirim.
  • aychovsky  (19.02.17 22:33:40 ~ 22:54:10)
evet görünüyordu ve sürekli haklarında gereksiz duyurular açılıyordu küfrediliyordu filan. iyi olmuş kaldırılması geç bile kalındı. ne gereği var ki zaten moderasyonda kimlerin olduğu belli, nasıl ulaşılacağı belli illa ki nokta atışı kim silmiş bilmeye gerek yok.

  • rotten head  (19.02.17 22:49:06 ~ 22:52:55)
ne çok derdiniz varmış halbuki çözümü çok basit, milleti rahat bırakıp kuralları da kaldırırsanız böyle dertlerle uğrașmazsınız. compu yine her zamanki gibi işin kolayına kaçmış isimleri kaldırmış. onun yerine milleti engelleme koysaymis bunca zaman ananız da rahat edermiş siz de. burası ekşi sözlüğü sömüren bir yer, sözlükte bile küfür serbest kimse karışmıyor. bu ne kontrol merakı ülkenin başındakiler yetmiyo bi de allahın forumunda yaptıklarımızı didikleyen tiplerle uğraşıyoruz. yahu niye? sen iki kişi arasındaki alakasız 3. şahıssın niye müdahale ediyorsun.. zaten keyfi cevap sildiğinizi bilmeyen kalmadı burda bırakın bu ayakları sen yapmiyorsan öbürü yapıyor ortak kararı da külahıma anlat. yaptığın tek tuşa basıp cevabı silmek karışan eden yok. sildiğiniz cevapları geri getirmekle kimse uğraşmaz sen keyfinin kahyasına talebi iletene kadar soru/duyuru alıp başını gidiyor bilmem kaçıncı sayfaya. bu sitenin bütün olayı ilk sayfa. bugün sinemada ne yiyilir içilir duyurusuna ben cips bira sokup içiyorum yazdım 5dk sonra silindi cevap, bunun akla mantığa sığan bi açıklaması yok, alkol yasağı mı geldi buraya? ben duyurumda bana durmadan laf sokan bi salagin cevaplarını sildirmek için 50 kere rapor ettim silinmedi bi hafta durdu inat ettim gördüğüm her duyuruyu raporların açıklama kısmına da o silinmesini istediğim cevaplarin linkini verdim yine silinmedi, gittim özel mesaj attim bi moda adı aklimda değil en sonunda 2 gün geçtikten sonra kontrol ettim silinmiş. süper olay

  • masa penisi  (19.02.17 22:55:27)