Ankara'da 20'lik diş çekimi?

Daha önce sağ alt 20'lik dişimi Ankara Üni. Diş Hek. Fakültesi Hastanesi'nde yaptırmıştım, başarılı da bir operasyondu fakat gerek sistemlerinin karışık olması (randevu alma işleri vs.) gerekse de randevuların uzun süre sonrasına verilmesi nedeniyle diğer üçünü özelde çektirmeyi düşünüyorum. (Not: Ankara Üni.deki ilk muayenede dördünün de alınması kararlaştırılmıştı.) Yanlış hatırlamıyorsam alttakiler yarı gömülü, üsttekiler de eğri çıkıp azı diş köklerini sıkıştırıyordu. Kızılay'da bir dişçim var fakat kendisi emin olamadı çekip çekemeyeceğinden, röntgen bekliyor.

1- Önceliğim o olacak tabii ki, ancak kendisi çekemeyeceğini beyan ederse diye soruyorum, güvendiğiniz bir çene cerrahı var mıdır?

2- Özelde gömülü diş çekimi ne kadar tutuyor?

Şimdiden teşekkürler.

ozelde dis cektirdim dikis vs attilar 150 tl odedim

  • England  (17.02.17 11:51:00)
Özel değil ama kolejde topraklık var. Ben orada gömülü 2 tane alt 20lik çektirdim şişme, morarma falan hiçbir şey olmadı. Sıra falanda beklemedim randevu verdiler o saatte gidip çektirdim. Sıla hanım çekmişti. Randevuyu gittiğim günden 1 hafta sonraya vermişlerdi.

  • bubiruyaolmali  (17.02.17 13:22:38)
atatürk eğitim araştırma beşevler semt polikliniğinde çektirmiştim ben. çok memnun kaldım. fazlaca ilgililer. ekstra para falan da vermedim. film falan da çekmişlerdi. gömülü diş ameliyatıydı. bence bir görüşebilirsiniz. boşuna özele para vermeyin. 3 diş 450 tl demek.

  • manuelka  (17.02.17 15:06:11)